Sayfa 495/1043 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Inanın borsada işlem yapanlarin tamamı aynı hatalara düşüyor. Bendede metro yatırm ve ihlas gyo var zararla bekliyorum . Çünkü duygularımız var ve çoğu zaman buna göre hareket ediyoruz . Rtalp bir yıl taşıdım ortalama 1.26 idi 2.4 ta sattim . Satmasaydım düşün en az 40 kati olacaktı. Hedef düşerse tekrar değerlendirir sin . Yada daha iyi kagit cikar. Borsada fırsat bitmez

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Off rtalb cok kotu olmus (( Ama yine de polyannacilik yapacak olursam yeter ki zararina islem yapmayalim degil mi, karli islemler guven arttiriyor insanda .Tabiiki firsatlar bitmez.

2. Kanal içine bugün itibari ile girmiş bulunmaktayız, 4,65 seviyesine kadar bir gevşeme normal , altı kötü olur, kanal içinde hareketine devam ederse 6,30 lara denk gelen kanal direnci mevcut, kesinlikle YTD

3. Celik hocam selamlar iyisinizdir umarım
    Hocam Samatın haziran ayında yapılan bedellisiyle alakalı bir kap var patronun aldığına dair sizce bu haber hisse üzerinde nasıl bir tepki gösterir şimdiden teşekkürler

4. Bugün sessiziz...
    Herkes beyin fırtınası mı yapıyor?
    Hisse bazlı inanılmaz hareketler oluyor..
    Bazı hisselerin borsanın geneliyle hiç alakası yok.. kendi serilerinde devam ediyorlar...

5. iyi geceler cümleten

6.  Alıntı Originally Posted by FatihK Yazıyı Oku
    Celik hocam selamlar iyisinizdir umarım
    Hocam Samatın haziran ayında yapılan bedellisiyle alakalı bir kap var patronun aldığına dair sizce bu haber hisse üzerinde nasıl bir tepki gösterir şimdiden teşekkürler
    normalde bu gün hareket bekliyordum yarına sarktığının anlamını cıkarıyorum

7. odas da bu gün baskılandı yarın kırabilir sabrediyorum kendimce YTD

8. dün bankalara az da olsa yabancının girmesi . Bugünkü güzel yükselişi getirdi . Inşaallah devam eder ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 495/1043 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •