Sayfa 496/1043 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Piyasanın artık yanlardan cıkıp 30 lara geçeceğini düşünüyorum ekim itibari ile dikkatli olmak lazım

2. Selamun aleykum arkadaşlar.Sayfayı baştan sona şöyle bir okuyum dedim bir saat boyunca okudum herhalde belki daha fazla şu kanıya vardım çelik hocam gerçekten çok sabırlısın takdir ediyorum.

3. Çelik hocam agyo, rygyo ve yyapı hakkında kısa kısa değerlendirebilir misin zahmet olmazsa .Agyo 2.30 larda çok dolandı .Rygyo çözemedim bir türlü bu kağıdı. Yyapı ya da yeni girdim hocam.Teşekkürler.

4. Bir de rheag hakkında düşüncelerin hala geçerli mi hocam , bir rtalb olur mu dersin saygılar hocam ?

5.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı Yazıyı Oku
    bir de rheag hakkında düşüncelerin hala geçerli mi hocam , bir rtalb olur mu dersin saygılar hocam ?
    öncelikle bu hissede bir hazırlık var belki bu cıkış 2021 ilk ceyreğine olur ama bu fiyat olmıyacak gyo larla beraber zirve yapacaktır....yyapı ve ygyo ıeyho kumbara hisselerimiz sabreden kazanıcak sabredemeyen giderken izliyecek yada tepelerden alıp ağlıyacak ben balat kaçta yazdım mmcas kaçta yazdım daha gecen hafta tarım dedim herkes gübre anladı tactr her gün tavan %50 sadece bu hafta yaptı bu işte sabır cok önemli arkadaşlar sattığın zamanda kısmetim bu kadarmış demek lazım bu benim başımdan cok geçti aldıklarımda yeri geldi 2 sene cakılı kaldım zararına asla mal satmadım kredili işleme hiç girmedim sizlerede tavsiye etmem cok batan tanıdıklarım var

6. Çelik Hocam yan kağıtlardan ani bir kararla 30 hisselerine döneceğine karar verdiniz..
    30 hisselerinin hareketlenmesi için ciddi bir para girişinin ve işlem hacminin olması gerekir..
    Piyasada böyle bir hareketin olması her şeyi , bütün orta uzun tahminleri alt üst eder...
    Neden böyle düşündüğünüzü merak ettim doğrusu...
    Ben de eninde sonunda yan kağıtlardan bist100 hisselerine bir geçiş bekliyorum ancak 2021 ortasından sonra bekliyordum...
    Bu görüşünüzün marjlardaki yüzde oranları değişikliği ile alakası var mıdır??

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    öncelikle bu hissede bir hazırlık var belki bu cıkış 2021 ilk ceyreğine olur ama bu fiyat olmıyacak gyo larla beraber zirve yapacaktır....yyapı ve ygyo ıeyho kumbara hisselerimiz sabreden kazanıcak sabredemeyen giderken izliyecek yada tepelerden alıp ağlıyacak ben balat kaçta yazdım mmcas kaçta yazdım daha gecen hafta tarım dedim herkes gübre anladı tactr her gün tavan %50 sadece bu hafta yaptı bu işte sabır cok önemli arkadaşlar sattığın zamanda kısmetim bu kadarmış demek lazım bu benim başımdan cok geçti aldıklarımda yeri geldi 2 sene cakılı kaldım zararına asla mal satmadım kredili işleme hiç girmedim sizlerede tavsiye etmem cok batan tanıdıklarım var
    Öncelikle zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeşim ,dediğin gibi her şeyin başı sabır ,sabır her kapıyı açar.Bahsettigin hisseler konusunda da tebrik ederim özellikle gözüm her gün Balat a takılıyor ama artık geçti diyorum,bir sonraki gün bir daha bakıyorum yine aynı 😊Nasip kısmet artık.Kredi işi tehlikeli ben borsaya yatırılan paraya gitti gözüyle bakıp öyle girmek lazım diye düşünüyorum acil para ile girmek tehlikeli.Tekrardan teşekkürler hocam hayırlı geceler hayırlı cumalar.

8.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Çelik Hocam yan kağıtlardan ani bir kararla 30 hisselerine döneceğine karar verdiniz..
    30 hisselerinin hareketlenmesi için ciddi bir para girişinin ve işlem hacminin olması gerekir..
    Piyasada böyle bir hareketin olması her şeyi , bütün orta uzun tahminleri alt üst eder...
    Neden böyle düşündüğünüzü merak ettim doğrusu...
    Ben de eninde sonunda yan kağıtlardan bist100 hisselerine bir geçiş bekliyorum ancak 2021 ortasından sonra bekliyordum...
    Bu görüşünüzün marjlardaki yüzde oranları değişikliği ile alakası var mıdır??
    ekim ayı itibari ile dedim bu geçiş zamana yayılacak tabiki marjdaki yüzdesel değişikle pek alakası yok

Sayfa 496/1043 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •