Sayfa 115/1043 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 913 - 920 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ben ambalaj sektöründe bakab değerlendiriyorum bntas genelde sektörde zayıf gibi görünenler her zaman ters mantıkla hareket ederler bu hisselerin ileride cok iyi fiyatlara geleceğini umuyorum ...alkim gelince bu koronovirüs olayı hissedeki hedefimi düşürdü hatta katletti 100 tl bekliyordum olmadı
    Sekur için ne dersin hocam ilk çeyrek te de kâr gelecek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Sekur için ne dersin hocam ilk çeyrek te de kâr gelecek

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hacimli kırdığı drenç test edeceğini düşünüyorum 4.35 üstü kapanışlar tekrar yükselişe işaret edecektir aksi halde 3.60 haftalık desteğe kdar düşer YTD

3. Hocam BOLUC nin durumu ne olacak. Bir türlü hareket gelişme olmadı. Konu hakkındaki düşünceniz nedir.

4.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam BOLUC nin durumu ne olacak. Bir türlü hareket gelişme olmadı. Konu hakkındaki düşünceniz nedir.
    boluc yükselen işlem hacmi ile cıkışını sürdürecektir 3.60 üstünde sert yükselişle beraber 4.30 kv hedefine ulaşacaktır.porföyümde yer alıyor asıl hareketler birleşme sonrası mardin cimento ile olacak ben bu hissede uzun vadeciyim

5. Üstad Ostim de pazartesi hareket olacak diyor teknik analiz sizin görüşünüz nedir?

6. Takip listem
    PINSUT
    DERAS
    KONYA
    SARKY
    VERTU
    TLMAN
    TKNSA
    OZBAL

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    boluc yükselen işlem hacmi ile cıkışını sürdürecektir 3.60 üstünde sert yükselişle beraber 4.30 kv hedefine ulaşacaktır.porföyümde yer alıyor asıl hareketler birleşme sonrası mardin cimento ile olacak ben bu hissede uzun vadeciyim
    Hocam yorumlariniz için teşekkürler. Allah sizden Razı olsun.

8. ostim biraz dinlenmesi lazım sindire sindire gidecek pazartesi hareket beklemiyorum sıkışma bant içersinde devam eder salı günü itibari ile hareket eder 1.85 drenç geçmesi lazım ytd

Sayfa 115/1043 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •