Sayfa 392/1043 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by fburakm Yazıyı Oku
    merhaba sn çelik. Olası artışta bankalar sanırım nasiplenecek. Gyo lar da. Zaten yazdıklarınız var ancak örn trgyo da çok düştü, bir fırsat olabilir mi?
    orada 5 ve 5.50 civarı hedef konumundaydı gercekleşti düzeltme devam ediyor 3.20 civarlrında düzeltme sonlanması lazım

2.  Alıntı Originally Posted by çiftçidede Yazıyı Oku
    çelik çomak üstadım,ozkgy 9 aylıkta sermayesinden çok daha fazla net kar ve de yıl sonunda 11-12 civarı defter değeri beklentim var,lakin düşürmek için yatırım fonları vasıtasıyla çok baskı var,malları bugün bitti sanırım,sizin teknik öngörünüz nedir..teşekkürler.
    özellikle bu ay 3.70 altına kapatmaması lazım

3.  Alıntı Originally Posted by dedektifjjdj Yazıyı Oku
    sayın çelik hocam.. Aksayı 4 aydır 6.30 maliyetle, kareli de 2 aydır 16 maliyetle hatırı sayılır lotlarla bekliyorum, şuan için çok şükür paraya ihtiyacım yok ama takip ettiğim diğer hisseler neredeyse ikiye katladı ve biraz moral bozukluğu oldu, en azından sene sonu için bu hisselerle ilgili yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür eder hayırlı cumalar dilerim...
    her ikiside orta vade görünümünde bozulma yok dönüş hazırlıklarının sonlarına yaklaşmışlar

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    445
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    her ikiside orta vade görünümünde bozulma yok dönüş hazırlıklarının sonlarına yaklaşmışlar
    Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun yordum sizi.

5. Bir ben biraz yorabilirmiyim. Afyon OYAKC ve netaş hakkında son yorumlarınızı alabilir miyim. Hayırlı geceler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. çimento şirketleri haber akışına göre hareket edecek netaş 5g haber akışına göre hareket edecek bir grup girdi cıktı ınternetci olarak nitelendirdiğimiz hissenin ayarını kacırdılar ama orta vade güzel marj olucak ytd

7. Üstad yarın için tavsiye hisselerin nelerdir? selamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    çimento şirketleri haber akışına göre hareket edecek netaş 5g haber akışına göre hareket edecek bir grup girdi cıktı ınternetci olarak nitelendirdiğimiz hissenin ayarını kacırdılar ama orta vade güzel marj olucak ytd
    Merhaba hocam birkaç sorum olacak.
    Brüt takasın hisseye etkisi ne olur ?
    Brüt takasın bitiş tarihi hisse yönü etkiler mi ?
    Son olarak temettü tarihi yaklaştıkça hisse değeri ne olabilir ?

Cevaplandırabilirseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa 392/1043 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •