Sayfa 15/1043 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 113 - 120 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. glryh alan varsa satabilir ben sattım safkr. ve ersu dikkatimi cekti orta vadede bu fiyatları cok ararız gibi görünüyor ytd

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    glryh alan varsa satabilir ben sattım safkr. ve ersu dikkatimi cekti orta vadede bu fiyatları cok ararız gibi görünüyor ytd
    Evet her iki şirket beklentileri çok yüksek.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mekan garip kalmış ersu nihayet canlandı yolu var 2.00 lara kadar ytd

4. sanko 2.70 den beri takibimde yolu coookk uzun ma ne zaman başlar bir fikrim yok

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sanko 2.70 den beri takibimde yolu coookk uzun ma ne zaman başlar bir fikrim yok
    Algyo için ne diyeceksiniz ? Hillside de yeniden değerlendirmede korkunç kar farkı gelecek bu konuda değerlendirmeniz varmı??

6. 50 altinda kapanış iyi olmaz ama benim fikrim 55 direnc geçtikten sonra 70-80 aralığında bir yere oturur .beğendiğin hisselerden yön👍👍👍👍

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mekan garip kalmış ersu nihayet canlandı yolu var 2.00 lara kadar ytd
    Geleceğin Tukaş 'i . Meyve suyu ve konsantresi üretiminde dünyanın sayılı üreticilerinden. Bu fiyatlarda olması çok ilginç. Fakat 1.53 geçince en az iki kat olması muhtemel . Yüksek kar gelmesi çok çok yüksek. Sirketin atacağı iyi adımlar. Mükemmel fiyatları yakalacaktir ....

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    sanko 2.70 den beri takibimde yolu coookk uzun ma ne zaman başlar bir fikrim yok
    Sanko içinde çimento fabrikasından , tekstil , enerji, gida ve yatırım şirketlerini barındıran uyuyan dev . Ancak 5 li fiyatları geçmeden yatırım ci ve bankaların öneri listesine girmez . Suriyede gerekli anlaşmalar yapılırsa. Suriyeye yakınlığı ile bu sirketin geleceği yer çiftli rakamlar . Bu da çok yakın zamanda olacağına inanıyorum.....

Sayfa 15/1043 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •