Sayfa 848/1043 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ACEMİ BORSACI, yerli......... ALLAH nasip ederse yarın görüşürüz sizlere iyi geceler
    İnşallah hocam görüşmek üzere hayırlı geceler

2. selamlar, konuyu yeni gördüm takibe aldım

syg,

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    polho ve glryh favorilerim ızocm trend dibinde bu hisseleri toplayan 2.3 ay içersinde ihya olabilir YTD sadece öngörüm bu yönde
    polho 6.30 şu an 6.00 civarlarına kadar ufak ufak toplanmalı
    glryh 1.27 şu an 1.20 civarlarına kadar ufak ufak toplanmalı
    ızocm 21.40 şu an 20.00 civarlarına kadar toplanmalı hedefler karı gördünmü yapıştır

O hisse ne zaman ihya edecek milleti neredeyse yarı fiyatında, o zaman pahalıydı şimdi cidden merak ediyorum 2018 de önerilmiş ironi değil bir miktar taşıyorum, yeni maliyetlendim sayılır 3 çivarı.

gerçi şimdide ucuz diyemeyiz ama diğer hisseler fezaya gittiler, bu sürünüyor ve onun için taşıyorum.

şimdiden teşekkürler ve iyi geceler.

4.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    O hisse ne zaman ihya edecek milleti neredeyse yarı fiyatında, o zaman pahalıydı şimdi cidden merak ediyorum 2018 de önerilmiş ironi değil bir miktar taşıyorum, yeni maliyetlendim sayılır 3 çivarı.

gerçi şimdide ucuz diyemeyiz ama diğer hisseler fezaya gittiler, bu sürünüyor ve onun için taşıyorum.

şimdiden teşekkürler ve iyi geceler.
    O dönemlerde bu Güler ve polho yu yapan arkadaşları tanıyordum ama her iki tahtanın içine gömdüler çok Zarar ettirildiler patron yamyamlari yüzünden polho bende taşiyorum o fiyatlardan bile malım vardı kiredili işlem yapmam sizlerde sakın yapmayın ..polho marasal olacak sabırla beklemeye devam ytd

5. Hocam günaydın müsait olunca Tektu hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim.Aylardır yükselmesini bekledim Cuma günü tavan kapattı.Maliyetime geldi taşımaya devam edeyimmi yoksa canımı mı kurtarayım karar veremiyorum.Şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Takip listem
    KLGYO 2.64 GEÇİLMELİ
    PETUN
    KRSTL (Bakalım dönecek mi?)
    LUKSK
    ANELE
    İzlediklerimdir. YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by Garfield Yazıyı Oku
    Hocam günaydın müsait olunca Tektu hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim.Aylardır yükselmesini bekledim Cuma günü tavan kapattı.Maliyetime geldi taşımaya devam edeyimmi yoksa canımı mı kurtarayım karar veremiyorum.Şimdiden teşekkürler

Kanal İstanbul güzergahında 38 dönüm arazisi var sabırla beklemek lazım zamanında eski fiyatı 35 TL idi ne uzun zaman oldu çok dinlendi bence sen o hisseyi unut yokmuş gibi davran ytd

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul güzergahında 38 dönüm arazisi var sabırla beklemek lazım zamanında eski fiyatı 35 TL idi ne uzun zaman oldu çok dinlendi bence sen o hisseyi unut yokmuş gibi davran ytd
    Çok teşekkür ederim hocam,sağolun varolun

Sayfa 848/1043 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •