Sayfa 776/1043 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    Yüklü gireceğim yazan kişiler sizler küçük yatırımcı kalmaya mahkum kişilersiniz.... Cahiller sürüsü Yüklü sana öyle bir malları teslim ederler anlamazsın, batman kesindir.😂😂😂😂😂

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bizim sabır testi hissemiz 2.70 den beri takip ettiğim bir hisse bir türlü yukarı atamadı baskılanıyor tam baskıyı kırmak için bir şeyler yapmaya calışıyorum ya türkiyede ya yurd dışı kaynaklı bir şeyler oluyor 1.5 ay kaldı senenin bitmesine bakalım 20 li rakamları nasıl bir haberle göreceğiz bekliyoruz sabırla zarardamıyız değiliz lakin analizimiz önemli YTD
    Çelik Hocam SANKO da patronun dolaşımdaki hisse miktarını arttırmak için kote ettirip mal sattığı söyleniyor amacı halka açıklık oranını artırıp grup değiştirmek diyorlar sizin böyle bir duyumunuz bilginiz var mı YTD...

Şimdi hisseyi yazanı ve hisseyi yazarsam burada polemik olur.vede yatırım tavsiyesi olarak algılanır buda suçtur.
    Yakın izleme pazarını zaten arkadaş liste halinde yazmış bundan başka alt pazarda 5 ila 20 katı gitmis hisseler var neden anlamak istemiyorsunuz iyi niyetle yazılmış yaziyida art niyet arıyorsunuz.
    Anlamakta zorlanıyorum bu yazıyı yazmakta amacım paraların birgunde ortadan kalktığını görmek olasıdır.
    Sizin Egeli diye 3 şirket vardı 11 kuruş ile 33 kuruştan islemgoruyoyordu kapandığında fiyatı 3 liradaydi şimdi ne oldu bilginiz varmı belkide yok.
    Ama cinalinin bilgi ve ilgisi var 20 senelik deneyim ile.
    Bimex diye eski SPK.baskaninin oğlunun sirketiydi ne okdu bilginiz varmı yok.
    Yakın izleme pazarında 20 kuruş defter değeri olup 4 lira 10 lira arasında değerlenen şirket var bundan haberin varmı herhalde yok.
    Gelelim alt pazara burda 10 -20 katı gitmis şirketler varmı var bunların defter değeri kaç fiyat kazanç oranı kaç biliyormusunuz acaba bunlarin isimlerini yazamıyorum suç unsuru olmasın diye.
    İsteyen istediği hisseyi alsın satsin boyle bir dikkat çeken hisseler soruldu bende yardım olsun diye yazdım.
    Ama yazdığımıza pişman ediyor sizin gibi niyet okuyucuları.
    Eğer çelik arkadaşı kasdetsem yazardım o arkadaşi savunacak bir durum yok olsa kendisi cevap verirdi zaten siz kraldan çok kralcı olmaya soyundunuz onu müdafaa edecek durum olmadığı halde Allah yolunuzu açık etsin ne denirki başka.
    Siz ne anlatırsanız anlatın karşınızdakinin anlayacağı kadar anlatmış olursunuz.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ALYAG.
    ARTI
    ATSYH
    BRKO BMELK
    CASA COSMO DARDL
    DENGE DIRIT EPLAS EKIZ EMNIS ETILR
    FRIGO KERVN MZHLD MEMSA MMCAS ROYAL
    SELGD SNKRN SERVE TACTR UFUK hisseleri gözaltı yakın izleme pazarı hisseleridir.
    Çelik Hocam bu şirketlerden öz sermayesi eksiden artıya dönmüş karlılığı çok yüksek farklı sebeplerle gözaltında bulunan hisselerde var örnek EPLAS MZHLD gözaltı pazarından hisse almak her zaman risk içerir arkadaşlar ben EPLAS hissesi taşıyorum 3 senedir arada trade de ettim güzel para kazandım halen elimde 4 TL maliyetli hisselerim var alım yaparken öz sermayesi eksi idi ama şu an rekor karlar geliyor.Uzun lafın kısası gözaltı pazarından hisse almak her zaman az yada çok risk içerir ama risk almadan da borsada para kazanılmaz.Ama yine de iyice araştırmak gerekli şirketleri.YTD...

5. Sayfaya bakayım dedim...

Birbirinizi üzmeyin arkadaşlar...

Endeks grafiği bir acayip olmuş. Ayın 19 unda beklentileri terse yatıracak bir durum ortaya çıkarsa diyerek nakite mi geçmeli acaba?
    Normal şartlarda hareketin küçük kağıtlarda devamını beklemek lazım, lakin bu kağıtları daha ucuza almak varken neden bu fiyatlardan alsınlar ki? Pazartesi-Salı kritik gibi duruyor... YTD.

Celik Comak usta ne der bu konuda merak ediyorum.

6. İyi niyetle yazılan eleştirel yaklaşımları her zaman anlamlı bulurum. Sanki hergün GİP VEYA YIP teki hisseler yazılıyor gibi bir izlenim çıktı yazınızdan. Konuyu uzatmamak adına iyiki bu platformda Çelik comak gibi bir güzel yürekli insanla karşılaşmışım.

7. AFYON ve USAK grafiklerinde anormallik gözükmüyor... YTD

8. Hocam ARDYZ sormuştum. 240 dk. Rsı düşeni kırmış ,35.54 gibi düşen çizgi kirarsa yol alabilir mi? Hürmetler. ..

Sayfa 776/1043 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •