Sayfa 506/1043 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Birinin Bilgili olup olmadığını tezlerinden referanslarından geçmiş zamanlardaki yaptıklarından ve duruşundan anlarsınız Kopya edilmeyen tek şey cesarettir

2. iyi geceler cümleten

3. Kafa karıştırmak kesinlikle istemem..
    Benim 6 aylık hisse önerilerim;
    Olmip te devam ettiğim için duygusal bağım var ve bir de satış hikayesi doğdu falan yeri apayrı benim için...
    Ayrıca; Ege seramik, Polisan, Kordsa, Vestel Beyaz Eşya olarak takip ediyorum...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, sadece kendim için takip ediyorum.... hiçbirinin sonunu kimse bilemez...

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    beni anladığına sevindim bu aralar dikkatimi cekti baya bir yol alıyorsun tebrikler ..dikkat cektiğin hisseleri haftalık yazmadım bilerek ama inceledim gayet güzel
    Sizleri doğru anlamaya çalışıyorum. Bana sabır ve disiplinli olmamı aşiladiniz sizlere müteşekkirim. Umarım hayatınızda herseyin en güzeli ile karşılaşırsınız. Allah sizden razı olsun değerli hocam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    sn. çelik çomak, yukarıdaki listenizde arsan tekstili de yazmışsınız. benim de zaman zaman aldığım ve radarımda olan şirketlerden biri olduğu için bunu yazma sebebinizi merak ettim:sebep hisse fk sının ve pd/dd sının düşük olması mı ve fiyatlanmaması mı yoksa karlılığı vs mi yazabilir misiniz?

Bana göre Arsan aslında bir tekstil şirketi değil doğalgaz ve elektrik dağıtım şirketidir. Ana alanı şirketin belirttiğinin aksine enerji sektörüdür. En azından faaliyet raporlarında öyle görünüyor. Çok az kişi -detayda saklı- bu yönünü bilir. Şirketin iştiraklerinden gelen gelirlerin %90 dan fazlası enerjiden elde edilmektedir.
    (şirketin tekstil bölümü pandemi nedeniyle neredeyse 6 aydır üretim yapmıyor yada kısıtlı kadroyla çalışıyor ama iştiraklerden gelen müthiş karlar hiç durmuyor maşaAllah)

6. Teşekkürler sn celik comak
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık listem
    afyon
    tektu
    bsoke
    skbnk
    tmsn
    rheag devam
    yayla
    sanko ve arsan daha varda yaz yaz bitmez bu kadarı kafii
    herkese bol kazançlı bir hafta dilerim
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sn. çelik çomak, yukarıdaki listenizde arsan tekstili de yazmışsınız. benim de zaman zaman aldığım ve radarımda olan şirketlerden biri olduğu için bunu yazma sebebinizi merak ettim:sebep hisse fk sının ve pd/dd sının düşük olması mı ve fiyatlanmaması mı yoksa karlılığı vs mi yazabilir misiniz?

Bana göre Arsan aslında bir tekstil şirketi değil doğalgaz ve elektrik dağıtım şirketidir. Ana alanı şirketin belirttiğinin aksine enerji sektörüdür. En azından faaliyet raporlarında öyle görünüyor. Çok az kişi -detayda saklı- bu yönünü bilir. Şirketin iştiraklerinden gelen gelirlerin %90 dan fazlası enerjiden elde edilmektedir.
    (şirketin tekstil bölümü pandemi nedeniyle neredeyse 6 aydır üretim yapmıyor yada kısıtlı kadroyla çalışıyor ama iştiraklerden gelen müthiş karlar hiç durmuyor maşaAllah)
    Bildigim kadariyla Arsan bircok sirketten olusuyor K.Maras dogalgaz dagitimi onlarda belki baska sehirler de vardir, hukumetle aralari iyi Kipas holdingle de bir kac istirakleri olabilir tam emin degilim.

8. ceoem, tektu, ihlgm, aygaz, odas, oyakc.
    benim haftalık portföyüm.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 506/1043 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •