Sayfa 663/1043 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Ama Ozgyo iyiydi bugün tavana kitleyemese de yakin kapatti yarin bakacam duruma gore
    zarar yazmaman lazım sabretmeliydin panik her zaman zarar yazdırır..

2.  Alıntı Originally Posted by Gichin Yazıyı Oku
    Çelik hocam müsait olunca bakma şansınız varmı?
    goody ve uluunn önü acık hafta sonu hatırlat ıheva 2.24 üzeri güzelleşir

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    VERTU içinde bir yorum alabilir miyiz ? Bugün Tavanı bozdu deli kağıt galiba ama beklenti yüksek. şimdiden teşekkürler...

SM-J110H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    girişimler daha önce yorumunu yapmıştım devam sıkıntı yok

4. mebes görüşmelerim sonrası mepet .. marka.. ve mtryo karar kıldım ..yarın afyonda bir başka güzel olur gibi 5 üstü bu hafta beklentimiz devam ediyor

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes görüşmelerim sonrası mepet .. marka.. ve mtryo karar kıldım ..yarın afyonda bir başka güzel olur gibi 5 üstü bu hafta beklentimiz devam ediyor
    Bencede metro yatırımda görünüm çok güzel. Marka çok ucuz. Afyon lokum . iyi geceler . Allaha emanet ...

6. Çelik hocam ışıkları bakabilirmisiniz çok güzel gidiyor kumbara hisseniz biliyorum ama öngörünüz nedir tşklr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Çelik hocam ışıkları bakabilirmisiniz çok güzel gidiyor kumbara hisseniz biliyorum ama öngörünüz nedir tşklr

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kumbara hisselerimiz güzel gidiyorlar baya geciktiler ama en azından harekete geçtiler ... eski zirvesi olan 14 tl yarısı olmalıydı şimdiye kadar .. beklemeye devam ytd

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes görüşmelerim sonrası mepet .. marka.. ve mtryo karar kıldım ..yarın afyonda bir başka güzel olur gibi 5 üstü bu hafta beklentimiz devam ediyor
    Yarın için yedek plan düşünüyordum. Afyon çok çok iyi oldu. Çok sağolun. İyi geceler.

Sayfa 663/1043 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •