Sayfa 255/1043 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Musait olduğumda bakacağim şu an disardayim malum istanbulda hava guzel ...delikan paylaşimlarınin devamini bekliyorum malum hayat paylaştikca güzel kolay gelsin

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Musait olduğumda bakacağim şu an disardayim malum istanbulda hava guzel ...delikan paylaşimlarınin devamini bekliyorum malum hayat paylaştikca güzel kolay gelsin
    O zaman bizde cikip hava alalim . Cevap bekliyoruz . Allah' a emanet .

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

indes grup (indes, dgate, despc) hisseleri önümüzdeki iki hafta ilgi/hacim görebilir.

en son indes de dün akşam bilançosunu açıkladı, diğer ikisi açıklamıştı zaten.

iki hafta dememin sebebi yanlış hatırlamıyorsam ayın 18'inde genel kurul toplantıları var, üçünün de aynı gün. bu toplantıya ilişkin beklenti/hareket oluşabilir.

bilişim/bilgisayar sektöründe indes grubun f/k ve pd/dd rakamları fena değil gibi görünüyor. teknik açıdan üstatlardan değerlendirme yapan olursa müteşekkir oluruz tabii.

4.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    indes grup (indes, dgate, despc) hisseleri önümüzdeki iki hafta ilgi/hacim görebilir.

en son indes de dün akşam bilançosunu açıkladı, diğer ikisi açıklamıştı zaten.

iki hafta dememin sebebi yanlış hatırlamıyorsam ayın 18'inde genel kurul toplantıları var, üçünün de aynı gün. bu toplantıya ilişkin beklenti/hareket oluşabilir.

bilişim/bilgisayar sektöründe indes grubun f/k ve pd/dd rakamları fena değil gibi görünüyor. teknik açıdan üstatlardan değerlendirme yapan olursa müteşekkir oluruz tabii.
    Bu grup kagitlarindan Despc yılbaşında alıp kriz( idlip,ve korona) olmaya başlayınca sattim . Daha sonra 17 mart tan sonra ise diğer kağıtlara geçmiştim. Iki hafta önce ise Indes çok az aldim sattim . Şu anda fiyatlar biraz pahali gibi . Tabiiki karlılık ları ve çok az personelle işi çok iyi yönetilen şirket. Despec benim beğendiğim kağıt. Bilişim sektöründe geri kalmış Fonet' i de bir incele . Alacaksan karma yap ...

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    .FONET Günlük grafik.

Sanki Fonet ' in eğrisi biraz daha gülümsüyor. Buradayım diyor .

6.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    daha da güzel bilgiler paylaşmıştım sabahleyin.

hisselerin topluca f/k oranları tablosu vardı.

hisselerin pd/dd oranları tablosu vardı.

hisselerin yılbaşından bu yana dip değerlerine uzaklıkları (%) tablosu vardı.

iki-üç tane kendini bilmez, bana laf sokma derdinde olan densiz yüzünden hepsini geri sildim.
    Bak işte güzel paylaşımlar yapınca teşekkür etmesini biliriz. Sonuçta burada bulunan herkesin ortak amacı kazanmak. Kimse vakit geçirmek için parasını riske atmaz strese girmez. Faydalı paylaşımlar elbetteki alkışlanacak ve takdir edilecek. Densiz lafı güzel olmamış delikan kardeş. Sen eleştiri yaparken biz sana o veya ona benzer hoş olmayan kelime kullanmadık. Çeliki eleştirmeyi bırakıp faydalı paylaşımlarda bulunmanızı istedik. Son yazılarınızda güzel paylaşımlarınız var ellerinize sağlık. İnanıyorumki böyle paylaşımlarınız topikteki arkadaşlarında doğru karar vermesinde yardımcı olacaktır. Burda kötü niyetli kimsenin olmadığını, sadece faydalı bilgiler edinmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyorum. O eleştirilere cevap verirken bile böyle bir kelime kullanmamıştınız. Hele faydalı bilgileri paylaşıp densiz kelimesini kullanmanız hoş olmamış. Sağlıcakla kal

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Musait olduğumda bakacağim şu an disardayim malum istanbulda hava guzel ...delikan paylaşimlarınin devamini bekliyorum malum hayat paylaştikca güzel kolay gelsin
    Saga sola saldirmadan , klavye çocukluğu yapmadan paylaşımın herturlusu iyidir .
    Ağzının payını aldığında admine şikayet edip verdiğim cevapları kaldırmasa daha iyi olacakti , neyse artık .

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    .FONET Günlük grafik.

Fonet te yalnız 3 gündür tahta yapıcı yada oyun kurucular arasında problemler yaşandı. Inşallah biter beklentileri çok iyi . Bedelsiz ihtimali bile var . Temkinli ve stop noktalarına dikkat etmek birinci şart...

Sayfa 255/1043 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •