Sayfa 976/1043 İlkİlk ... 4768769269669749759769779789861026 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,801 - 7,808 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Hocam iyi aksamlar siz pekgy icin sert yukari gidecek dedikten sonra bedelli aciklamasi ile tavan geldi dun giremedim kismet olmadi simdide treni kacirdik mi acaba pekgy icin son gorusunuz nedir

2. Çelik hocam,

Pekgy ve Bryat tahminen nerelere gider? Marshall da yola çıkmaya karar verirse o nereye gidebilir?

biliyorum, bu tarz durumlarda birşey söylemek zordur lakin sizin görüşünüz benim için önemli.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar cümleten
    İyi akşamlar hocam

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Ben de bazen fevri davranıp kızıyorum.. :D

AFYON bu sene güzel prim yapmış. Güzel paralar kazandırmış... Kağıda haksızlık ediyoruz herhalde biraz. Ama hala potansiyeli var.. Alırken özen gösterip sonrasında sabredenler bu kağıttan daha çok ekmek yer. diye düşünüyorum..

Dolar bazında günlük grafik atayım. 20 sentlerden 70 sentlere gelmiş kağıt.... Temel analizleri de süper olmamasına rağmen yapmış bunu. Yeni yatırımı var diye biliyorum. Bilgisi olan arkadaşlarımız daha güzel anlatırlar... Orta-Uzun vade de yolu çok uzun.

Grafiğe göre kısa vade de bir güzellik yapma ihtimali gözüküyor.

YTD.. Acemiyim.

Detaylı cevabınız için teşekkür ederim, orta-uzun vade bekleyemiyorum işte

RMX1921 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. iş yerinden cıkmadan telefondan yazdım erkenci sayılmam soruları cıraklar neden cevaplamıyor sadece esma hnm bir soru cevaplamış

6. tıre bana uyuzluğuna hareket etmiyor afyon dersen boşuna numara yapıyor gruplar girdi hisseye telegram ve watsap grupları onlarıda bu gün döktü izleyelim bakalım en fazla seneye gider dert etmiyorum şunun şurasında seneye ne kaldı

7. Çelik hocam yıllık hisseye adese girmezmi, kanayan kolu kesip yoluna gy olarak devam edecek 2021 yılı hisselerinden olabilir

8. Aleyküm Selâm. Celik hocam sadece bir soru vardı onuda Esma hanım cevapladı.

Sayfa 976/1043 İlkİlk ... 4768769269669749759769779789861026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •