Sayfa 219/1043 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. İyi geceler arkadaşlar sanırım arkadaş Bizi eleştirmiş ben çete falan değilim kendi geliştirdiğim bir sistemi kullanıyorum paralı grubumda yok elimden geldiğince çalışmalarımı burada paylaşıyorum Daha önce birkaç grafik paylaştım bazı hisse topiklerinde oradada bnm gördüğüm'ü göremeyenler alay etmiştir. Ayrıca bu sistem konusunda halen çalışmalarım sürüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yarım imam dinden, yarım doktor candan, yarım teknici dondan eder adamı.

Bunu da unutma.
    Sayın delikan burada grafik calişmalarınizı paylaşabilirsiniz tecrubeniz ve bilginizden faydalansın arkadaşlar hiç bir sey olmasada bir kişi dua etse yeter... ama sakın alay etmeyin insanlara faydanız olsun elestirebilirsiniz ama gönül kirmayın ..
    Saygılar

3. Ne güzel demiş Yunus’um:
    Gezdim Haleb’i Şam’ı
    Eyledim İlmi Taleb
    Meğer ilim bir hiç imiş
    İlle edep, ille edep.

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Sayın delikan burada grafik calişmalarınizı paylaşabilirsiniz tecrubeniz ve bilginizden faydalansın arkadaşlar hiç bir sey olmasada bir kişi dua etse yeter... ama sakın alay etmeyin insanlara faydanız olsun elestirebilirsiniz ama gönül kirmayın ..
    Saygılar
    Çelik çomak hocam Petkim orta vade beklentiniz nasıl?

5.  Alıntı Originally Posted by Astarojna Yazıyı Oku
    Ne güzel demiş Yunus’um:
    Gezdim Haleb’i Şam’ı
    Eyledim İlmi Taleb
    Meğer ilim bir hiç imiş
    İlle edep, ille edep.
    Demem o ki. Bilgi kıymetlidir. Bilgi paylaşıldıkça güzelleşir. İster grafikli , ister grafiksiz hepsi muhakkak büyük emekle ortaya çıkıyor. Samimiyetle paylaşılan her bilgi için çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun deriz. Vesselam... hepimize güzel bir gün diliyorum... işlerimiz rastgelsin.

6.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bunak sensin.

Muhattabım sen değilsin, niye burnunu sokuyon.

Bu adam size bu güne kadar kaç grafik verdi.

En azından ben sorumu bir grafik ile sordum.

Sana ne oldu da, ortalığa düştün.

Kaşıntın ne.

Çete misiniz siz.

Ortağı mısın onun.
    Başta ben olmak üzere çok kişi sayın çelik çomak hocamızın paylaşımlarından bilgi aktarımından memnunuz. Kimseden para almıyor, senin gibi provokatörlük yapmıyor.
    İşine gelmiyorsa yazmazsın takip etmezsin. Bizlerin takibi de senin haddine düşmez seni ilgilendirmez.
    Kendi bilgine tecrübene güvenip zaman ayırabiliyorsan açarsın bir başlık paylaşım yaparsın. insanlarda senin yorumlarına göre yatırımlarına yön verirler.

7. Harika anlatmışsınız👍 herkesin gittiği yoldan gitmesin başka yoldan gitsin iz bıraksı, farkındalık yaratsın. Gerçek şu ki hiçbirimiz kazanamayız hepimiz birden kazanmadıkça.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Yahu bu desteği nereden buldun diye bir soru sordum

Hepiniz birden atladınız.

Şeyh uçamaz, müritleri uçururur.

Ne şeyh olun ne mürit, kendiniz olun.

Oyun oynuyorsanız önce kurallarını öğrenin.

Siz tavla oynarken her zar gelişinde yanınızdakine mi soruyorsunuz ne oynayayım diye. ( hocam şu ne olur, hocam yorumunuz nedir, hocam nasıl görüyorsunuz, hocam takibinizde ne var.)

Daha brüt takas nedir, devre kesici nedir bilmeden tahtalarda onun bunun lafıyla fink atıyorsunuz, sonra da gelip bana laf yetiştiriyorsunuz.

Önce öğrenin.

Sonra da sorgulayıcı olun. ( Bu destek nereden geliyor, bunu grafiği de var mı, temel değerlerine de baktınız mı, kapta haber var bu ne anlama geliyor vs. vs. sorularını sorun )

Başarılarrrr..

Sayfa 219/1043 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •