Sayfa 523/1043 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Bol kazançlar internet hala gelmedi telefondan devam ediyoruz sistemsiz

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    eline sağlık değerli hocam

3. Hayırlı günler hocam.alkımde yatırım fonları ve emeklı fonları güzel alım yapmışlar.teknik olarakta görüşünüzü merak ediyorum.
    Konfurtu 11.0 lerde diillendirdim birazda taşıdım trader de yaptım.ama sabretseydik son bir ayda %60 kar ederdim.işte sabırsızlığın sonucu bu.

4.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hayırlı günler hocam.alkımde yatırım fonları ve emeklı fonları güzel alım yapmışlar.teknik olarakta görüşünüzü merak ediyorum.
    Konfurtu 11.0 lerde diillendirdim birazda taşıdım trader de yaptım.ama sabretseydik son bir ayda %60 kar ederdim.işte sabırsızlığın sonucu bu.
    Esma hanım tebrikler, size ve Çelik hocama müsaadenizle bir şey danışmak istiyorum. Elimde şişecam hissesi var, yarınki fiyat açılışı hakkında bir öngörünüz olabilir mi acaba? Saygılar..

5.  Alıntı Originally Posted by mx_61 Yazıyı Oku
    esma hanım tebrikler, size ve çelik hocama müsaadenizle bir şey danışmak istiyorum. Elimde şişecam hissesi var, yarınki fiyat açılışı hakkında bir öngörünüz olabilir mi acaba? Saygılar..
    hocamız burdayken haddime değil teknik yorum yapmak.sadece dün yazdım 6,91 kendime stop seviyesi yapar öyle takip ederdim.takasta yabancı ilgisi devam ediyor

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hocamız burdayken haddime değil teknik yorum yapmak.sadece dün yazdım 6,91 kendime stop seviyesi yapar öyle takip ederdim.takasta yabancı ilgisi devam ediyor
    Çok sağolun, Çelik Hocamızın yorumları olabilirse çok teşekkür ederim, saygılar..

7. ısfın ozgyo gözüme güzel gözüküyorlar.

8. Akşam ilgileneceğim internet gelirse cepten bakamıyorum arkadaşlar

Sayfa 523/1043 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •