Sayfa 529/529 İlkİlk ... 29429479519527528529
Arama sonucu : 4227 madde; 4,225 - 4,227 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Borsaları amerika 1,9 trilyon dolar piyasaya verme işi onanınca herkez coştu birazda 2020 yi buyumeyle kapatmamız belki bizde biraz daha iyimserlige itti. bizim aselsan işi belli 2021 de 3 TL kazanır 30 TL yi görür hisseden sıkılanlar satar kurtulur bekleyenlerde mutlu sona ulaşır. Ben gereginden fazla düştügünü düşünüyorum . Eger 3 TL kazanç gerçek olursa şu anda FK 5,6 olacak gibi degil. Bu borsada çöp hisse taşıyanların borsadan anlamadıkları belli.

2.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Borsaları amerika 1,9 trilyon dolar piyasaya verme işi onanınca herkez coştu birazda 2020 yi buyumeyle kapatmamız belki bizde biraz daha iyimserlige itti. bizim aselsan işi belli 2021 de 3 TL kazanır 30 TL yi görür hisseden sıkılanlar satar kurtulur bekleyenlerde mutlu sona ulaşır. Ben gereginden fazla düştügünü düşünüyorum . Eger 3 TL kazanç gerçek olursa şu anda FK 5,6 olacak gibi degil. Bu borsada çöp hisse taşıyanların borsadan anlamadıkları belli.
    Abi ASELSAN bu günkü yükselişte düşündüğümüzü yapmadı yatakta yatmış gibi yataya sardı ya ama bi patlarsa biz de böyle olacaz.
    https://www.facebook.com/OdaKozmik/v...75567/?app=fbl
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz nereden (ne zaman) alıp nereden (ne zaman) satacağınızı söyler...

3. Beyler bu sayfayı bayanlar da takip ediyor. Bilgilendirici seviyeli paylaşımlar yaparsanız biz de yararlanırız birşeyler öğreniriz. Teşekkürler.

Sayfa 529/529 İlkİlk ... 29429479519527528529

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •