Sayfa 716/726 İlkİlk ... 216616666706714715716717718 ... SonSon
Arama sonucu : 5807 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    scarface aselsanda ucgen kırılımı paylasmıtın orda dıp rakam nedır bılgılendırısen yatırım tavsıyesı degıldır
    Dipsiz kuyu kardeş.

Millete 2017 mi 2018 mi halka arz ile verdiler malı, dönüp yüzüne bakan yok...

Bu hisseye OYAK girmeden adam olmaz...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

2. OYAK hisseye girerse, üçgenin keskin tarafı da onlara...

3. Emekli subayların neredeyse tamamı, Aselsan'da hissedarlar...

Neden olmasın...

4. Burada hisse hedef fiyat verenler şu kadar olacak diyenler senin lisansın varmı arkadaşım ne bu şimdi? Ne hakla hisse şu fiyat olacak diyebiliyorsun.

5.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    scarface aselsanda ucgen kırılımı paylasmıtın orda dıp rakam nedır bılgılendırısen yatırım tavsıyesı degıldır
    O üçgen iptal hocam.

Temel, teknik vs hak getire freni patlamış kamyon gibi mübarek hisse.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    hepsinin damarina basan bir turkiye var bunu goren goruyor..artik bolgesel bir askeri guc var..ekonomimiz zayif ama ordumuz savasacak kabiliyete her anlamda sahip...savas ile yapamayacagini ekonomik savasla yapmaya calisan bir abd var...ne yaptilarsa olmadi...aslinda tek silahlari var sicak parayi cek kuru ziplat halk fakirlessin belki reis gider...bu kafayla 2 tl den beri bir mucadele var pes etmediler ama degisen birsey yok.halk ciddi fakirlesti ama liderinden vazgecmiyor gormek isteyen goruyor oynanan oyunu..
    Ben 3 mayista %18 ile borçlanabilen https://www.google.com/amp/s/www.blo...di-2279726-amp

Almanyada 54 yasinda 1700 euroya emekli olan sayin akrabama karşın 3. Yilda emeklisine 100 tl yani 9.90euro fark verebilen

Yil basinda gelir vergisi katsayilarini %15 enflasyona karsin %9 artirip cebimize el atan,

Covidde rekorlar kiran,

Adaletin şaştığı, liyakatın bittiği bir ülke olduğumuzu dusunuyordum... Daha doğrusu somut örnekler bunu söylüyor sanki.

Bölgesel askeri güç varsa o da rusya olabilir. 15 temmuz 2016 da meclisine 3. Nesil f16 larla bomba atilan bir ulke nasil bolgesel güç olabilir? Meclisini koruyacak savunma sistemin bile yok senin. Yunanistanin fransanin elindeki 4. Nesil rafale ve 5. Nesil F35 leri saymiyorum bile.

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahimulgur Yazıyı Oku
    Ben 3 mayista %18 ile borçlanabilen https://www.google.com/amp/s/www.blo...di-2279726-amp

Almanyada 54 yasinda 1700 euroya emekli olan sayin akrabama karşın 3. Yilda emeklisine 100 tl yani 9.90euro fark verebilen

Yil basinda gelir vergisi katsayilarini %15 enflasyona karsin %9 artirip cebimize el atan,

Covidde rekorlar kiran,

Adaletin şaştığı, liyakatın bittiği bir ülke olduğumuzu dusunuyordum... Daha doğrusu somut örnekler bunu söylüyor sanki.

Bölgesel askeri güç varsa o da rusya olabilir. 15 temmuz 2016 da meclisine 3. Nesil f16 larla bomba atilan bir ulke nasil bolgesel güç olabilir? Meclisini koruyacak savunma sistemin bile yok senin. Yunanistanin fransanin elindeki 4. Nesil rafale ve 5. Nesil F35 leri saymiyorum bile.
    Silah teknolojilerinden bir cacık çıkmayınca Alamanyadaki sayın akrabaya dikey geçiş yapmışsın. Peki bizim sosyal medyada okuduğumuz Avrupa'da yaşayıp ta isyan edenler ne olacak. Adam 50 m2 boktan bir daireye 7000 euro kira veriyorum, aynı paraya Tr de villada otururum diyor. Paran yoksa covit tedavisi olamıyorsun diyor.
    Hepsi yalan tek senin sayın akraban gerçek değil mi

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahimulgur Yazıyı Oku

Covidde rekorlar kiran,

Benimde Almanyada akrabalarım var 700 euro maas alan emekliler var ayrıca emeklilerin çoğunluğu şişe toplayarak geçinebiliyormuş.

Sayfa 716/726 İlkİlk ... 216616666706714715716717718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •