Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Katarlıya lübnanlıya malezyalıya memleket satılırken neredeydin sesin çıkmıyordu
    Ben yanlis olan her seyin karşısındayım...Cozum surecinin yanlis oldugundan tutunda (olaylara ragmen uzatilildi) ozellesmelere kadar..Devlet zengin olacagina bazi zumreler zengin oldu...Burda yazmamis olabilirim ama illaki tepkimi ozamanda baska sitelere yazdim...Burada yazmam ise borsaya ara ara ilgilendiğim icin...Hepsi bu...Denk geldi...Ben parti otesi vatani bayragi ezani düşünürüm...Sonra ekonomi gelir...y.t.d....

2.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Ben yanlis olan her seyin karşısındayım...Cozum surecinin yanlis oldugundan tutunda (olaylara ragmen uzatilildi) ozellesmelere kadar..Devlet zengin olacagina bazi zumreler zengin oldu...Burda yazmamis olabilirim ama illaki tepkimi ozamanda baska sitelere yazdim...Burada yazmam ise borsaya ara ara ilgilendiğim icin...Hepsi bu...Denk geldi...Ben parti otesi vatani bayragi ezani düşünürüm...Sonra ekonomi gelir...y.t.d....
    Eminim buradaki herkes senden daha çok düşünür vatanını milletini. Senin söylediğini başımızdakiler çok sık tekrar ediyor... Bir şeyi başın sıkıştıkça söylüyorsan, normal zamanda saltanata devam ediyorsan insanlardan nasıl birlik beraberlik beklersin kardeşim...
    Merak etme, iş oraya geldi mi ilk önce biz gideriz savaşa... Ama işin sonunda hiçbir şey eskisi gibi olmaz, olamaz.
    İşine gelince terörist, işine gelmeyince bağımsızlık savaşı...İnsanlar aptal değil arkadaşım... Önce vatan millet, sonra ekonomi gelir diyorsun. Vatan, millet, bayrak, ezanını düşünen ilk önce ekonomisini güçlü tutar. Ayrıca bizim bağımsızlığımızı öyle kimse kolay kolay elimizden alamaz.
    İkide bir burada saçma sapan şeyler yazmayın lütfen...

3.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bu ulkede 19 senedir yanlis olan tek bir sey var, hirsiz bir cetenin devleti ele gecirmis olmasi.

Hukuku tum teskilati ile Feto'ye teslim etmis olmasi.

Sen trolsun Arkadasim.

Takkiye ata sporunuz oldugu icin, burada kiviriyorsun.

Insanlarin zekalariyla oynama.

bazı anlar vardır , kader anı..
    az önce city bomboş (bildiğin bomboş) kaleye atamadı , dönen top gol oldu..
    cem uzan serefsizine kazık soksalar azdır , benim diyeceklerim bu kadar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5. ARKADAŞLAR SELAM.PATTERN ÇİZİMLERİ KONUSUNDA TÜRKİYENİN BELKİDE EN İYİ TEKNİK ANALİZCİLERİNDEN BİRİ OLAN BACKGROUND HOCAMIZ SAATLİKTEN GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    ARKADAŞLAR SELAM.PATTERN ÇİZİMLERİ KONUSUNDA TÜRKİYENİN BELKİDE EN İYİ TEKNİK ANALİZCİLERİNDEN BİRİ OLAN BACKGROUND HOCAMIZ SAATLİKTEN GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

ben böyle bir şeyi kabul edemiyorum.
    bir noktaya dip demek.
    neymiş algoritması da dip orası C
    yarınamı gitmişde geri gelmiş.koymuş oraya C

BURALAR NİYE OLMASIN

7. Bıst 100 içinde yakın zaman önce yaptığı çalışmada o zamanın rakamıyla 120.000 lerden keskin düşüşü gösteren bir çalışma yapmış ve buraya eklemiştim.koç efendi sen pattern çalışmaları nedir bilirmisinki bu adamı eleştiriyorsun.adam işin uzmanı.ileri derece pattern çalışmaları yapıyor.bunları klasik teknik çalışmaları yapanların anlaması zor.adam saatlikten yaptığı çalışmada 1217.75 seviyesi için zaten destek konumunda demiş.burasını aşağı yönde kırarsa 0.618 fibo düzeltme oranına kadar yani 1119.00 seviyelerine kadar gerileme devam edebilir demiş.Bana kalırsada şuan için 0.382 fibo oranı ile 1217.75 seviyesinde destek sağlanmış görünüyor.pazartesi ya herro ya merro kardeş.

Alıntı Originally Posted by spesifik Yazıyı Oku
    bıst 100 içinde yakın zaman önce yaptığı çalışmada o zamanın rakamıyla 120.000 lerden keskin düşüşü gösteren bir çalışma yapmış ve buraya eklemiştim.koç efendi sen pattern çalışmaları nedir bilirmisinki bu adamı eleştiriyorsun.adam işin uzmanı.ileri derece pattern çalışmaları yapıyor.bunları klasik teknik çalışmaları yapanların anlaması zor.adam 1217.75 destek konumunda demiş.burasını aşağı yönde kırarsa 0.618 fibo düzeltme oranına kadar yani 1119.00 seviyelerine kadar gerileme devam edebilir demiş.ama şuan için 0.382 fibo oranı ile destek sağlanmış görünüyor.pazartesi ya herro ya merro kardeş.
    peki spesifik efendi.
    Görecez haftaya ,pattern çalışmalarını.
    Ben trend indikatörü çalışmalarını bilirim.o çalışmaları yaparım.

Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •