Sayfa 103/996 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Viop - XXIII

bazen böyle tam tepede bulurum.
    ceeeeee

dolar

aylık

2. ilahi koç efendi güldürdün beni.bunlar trend indikatörü çalışmaları değil bunlara pattern yani desen çalışmaları diyorlar.

url=https://hizliresim.com/yLsxsE][/url

bu endeks hic adam olacaga benzemiyor zorda adam olur..bugun abd biden haberlerinin servis edilmesi gundeme tasinmasida ekonomide daha sert ruzgarlara karsi suclu arama olarak anliyorum..diss guclere baglayacagiz olayi bize sucu atacak birileri lazim..
    grafikteki patern ortasindan birde asagiya dogru diger yarisini cizecek olursak endeks kac gibi oluyor

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    ilahi koç efendi güldürdün beni.bunlar trend indikatörü çalışmaları değil bunlara pattern yani desen çalışmaları diyorlar.
    biliyorum spesifik efendi
    ben dedim,trend indikatörü çalışmaları yaparımve onlara güvenirim.
    öyle sayı saymakla,kelebeklerle ,elliotlarla forexte çok paralar kaybettim zamanında.
    şimdide onlar kaybetsinler.

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    url=https://hizliresim.com/AusUzM][/url

bu endeks hic adam olacaga benzemiyor zorda adam olur..bugun abd biden haberlerinin servis edilmesi gundeme tasinmasida ekonomide daha sert ruzgarlara karsi suclu arama olarak anliyorum..diss guclere baglayacagiz olayi bize sucu atacak birileri lazim..
    grafikteki patern ortasindan birde asagiya dogru diger yarisini cizecek olursak endeks kac gibi oluyor
    bak bu bir trend indikatörü çalışması.
    varsın birkaç bar geç olsun.yada sinyal dönsün.
    en alta A koy.sonra bir yere b koy.olmadı b nin yerini değiştir.
    sonra değiştirde değiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/AusUzM.jpg[/img][/url

yaw adamın sekiz ay önceki konuşmaları.bunlardan bi cacık olmaz.gündem aşı.ruslar üretime geçmiş.Rusya sonrası ilk parti bize.Trendi yukarı götürecek en önemli gelişme şuan bu.Akdenizdende bi cacık cıkmaz yarın mecbur masaya oturup anlaşacaklar.Türkiye ile boy ölçüşemez ne yunan ne fransız.

8 ay onceki konusması neden gundeme tasinir.tasinmasinin amaci nedir ??? ekranlarda gozukmeyen bekir bozdag bile bu konuda konusma geregini 8 ay sonra duyduysa acaba neden ??

8.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    bak bu bir trend indikatörü çalışması.
    varsın birkaç bar geç olsun.yada sinyal dönsün.
    en alta A koy.sonra bir yere b koy.olmadı b nin yerini değiştir.
    sonra değiştirde değiştir.
    koç efendi yine güldürdün beni öyle X- A-B-C-D diye belirtilen noktalar rasgele yere koyulmuyor.bu işler ince ayrıntılı.neyse sen bildiğini okumada ısrarcısın.haftaya takip edelim nasıl bir görüntü çıkacak.

Sayfa 103/996 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •