Sayfa 313/996 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Vay arkadaş dört bir tarafımız gaz petrol kaynıyormuşta hepsi bugünümü bulmuş vay anam vay vay vay

Az bu tarafa gel muhahaha

Yarın faizi indirmek yada sabit tutmak ve doları baskılamak için kılıf

Yarın sanki tüm petrol gaz anlaşmalarımız iptal mazotu 1 liradan dogalgazı 10 kuruştan vatandaşa verecek

Uyu Türkiye'm
    Sallasınlar ya iyi işte, ucuz döviz alıyorsunuz. Bundan iyi fırsat mı olur ?

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    EPGİS, LPG zammı açıklaması yaptı. Otogaz fiyatları zam sonrasında 6 kuruş arttı.
    19 Ağustos 2020 16:52

Tabii ki dolar artması fiyata zam mı yapar ama dolar gaz bulundu diye hemen fabrikalara o doğalgaz geldi mi sanıyorsunuz da fiyat düşecek diyorsunuz bu memlekette Tamam yanlislar eleştiriliyor da Ya kardeşim İyi bir şeyleri de eleştirmeyinde olumlu yorumlar yapın...Burasi muhalefet klubu olmus nerdeyse...Meclistede ayni sey var..herseye hayir... zamanında İHA ve sihalar ada Hayır demişlerdi Suriye'ye girmeyelimLibya'da ne işimiz var arama gemisine masraf yapmayalım diyenler de yine bu muhalefetti...Kita ötesi ulkeler buralarda petrol ariyorsa düşünmek lazim...Kim bu ulkeye faydali konusuyor diye...y.t.d...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yahu bu trakya dedikleri tekirdağ tarafındaki doğalgaz kaynağı ise bu çok önce bulundu zaten...2 sene falan oldu herhalde...hatta kanadalı bir firma vardı işin içinde...sonra bırakıp gitmeyi düşünüyordu falan maliyetlerden dolayı sanırım...tam hatırlamıyorum ama...bundan başka yeni bir şeyse ayrı ama buysa bu zaten bilinen bir şey...

bence farklı bir noktada bulunmuş olmalı...aynı yeri yeni bulunmuş gibi göstereceklerini sanmam...sonuçta bunun farkında olan tonla insan var ülkede...
    Bunun farkına varamayacak, a haber ile beslenen %4x de var, bunu da unutmamak gerek. Umut fakirin ekmeği.

4. Ben yukarıda yada aşağıda rakam telaffuz etmeyeyim

Ama

Geniş bir bant içerisindeyiz gibi gözüküyor

Umarım doğru gözüküyordur

O bant içerisinde bir yerlerde rot balance ayarlarını yaptıktan sonra yön bulacak kendine gibi duruyor

Bana göre o yön de büyük olasilikla yukari

Neden çünkü bant genisliigi aynı kalarak yukarı taşındı

Bu da bana göre pozitif yöne çıkar ileride

Not: bu bant benim baktığım bir takım değerlere göre kendi kafamca olusturdugum bir değer aralığı yoksa bollinger bant yada başka bilinen bir bant değil

Koli bandı gibi bişi

fed tutanakları sonrası dow,altın ve parite düşüyor.
    üyelere göre ekonominin kaderi virüsün belirsiz olan gidişine bağlı

6.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    7.31 altı short dedim. Üstünde long dum zaten sürekli aynı pozda mı kalalım yani bakın ben fx deyim benim dolar pozlar sürekli değişir Fx böyle anlık değişir viop da pozum yok.
    Siz dün benim dolar yorumumu alıntılayıp olmaz böyle bir şey deyip sonra bugun 7.21 gelicek dedim deyip bugun buraya koymuşunuz yazılarınız arkada üst üste koyup okuyun.kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    fed tutanakları sonrası dow,altın ve parite düşüyor.
    Asıl bakılması gereken yer bence Nasd**. Asrın balonu orada.
    Vay be, Nasda.q bile yazamıyoruz artık. Cengiz mi engelletti acaba

8. altına sert vuruş var.

Sayfa 313/996 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •