Sayfa 89/996 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. bayern barcelonaya tecavüz ediyor.

33 dakikada 4 gol

hiç bu kadar ezik görmedim barcelonayı.

2.  Alıntı Originally Posted by alininbiri Yazıyı Oku
    O mesele taaaa Mesut Yılmaz zamanında bakanların yüce divanlık olmasına kadar gider.
    Size şöyle anlatayım bizim başımızı bizim seçtiklerimiz tutuverdi zamanında...
    Hatta Rus basınında bilmem kime ....... dolar verdik işi çözdük diye yazılar da çıkmıştı. Biz çocuktuk o zaman ama derdim neyse dinler, anlamaya çalışır, tartardım çocuk aklımla. Sonra eğitim sistemi beni törpüledi, boruyu bize bağladıklarını anladığımda hiç sesimi çıkarmadım. Sonra da o eğitim sisteminin bir parçası oldum. Çocukları törpülemeye devam ediyoruz...

3. Dolar ve Euro nun karşısındaki kumarbaz merkez bankasının elindeki kağıtları biliyor ve oyunun sonunu da tahmin ediyor. Eee şimdi kalksın adam bile bile ütülsun mü? Yazık bu olayı kaç kez yaşadık hep agustoslara getiriyorlar nedense bu kadar mı aciz olunur. Bu ülkenin %90 ı ihracatçı değil ki askeri ücretli, memur ne yapsın herşey aldı başını gidiyor fiyatlar uçtu . zaten enflasyonun altında faizi gizlemek nereye kadar sonra noluyor. Ya devalüasyon oluyor ya da 700- 800 baz puan birden faiz arttiriyorsun. Heeeeep ayniiiiii..yilardir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    piyasa diye açık tuttukları şeye bak...kepazelik insanları ekrana hapsediyorlar yaprak kımıldamıyor...en başından beri karşıyım bu işe...derinliği olmayan piyasayı değil gece 23:00 e kadar 24 saat açık yapsan ne yazar...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bozcadada denize girmediysen soğuk denize girmemişsiniz demektir...

paragözün deyimiyle tüyler diken diken 32 dişe keman çaldırıyor.

burhaniyede girmiştim orasıda fena soguk ama bozcadayla yarışamaz.
    Bozcaada ayazmada saçlarımın dibinw iğnelwe bayardı. Arkadaşım daldı vw suyun altından ağzı açık ve bağırarak çıktı o kadar aoğuktu ki dibw dalmaaı ilw ağzını açıp bağırmak zorunda kalmış bi kova au yutarak çıktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Soğuk deniz iyidir. Deniz kalabalık olmaz rahat rahat yüzersiniz. Aksi takdirde deniz ayakta duranlardan geçilmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bugünlerde sıcak ama antalya gibi dwğil insanı sıcakta dilten bi soğukluğu var 20 saniye üşüyorsun sonra vücut alışıyor ben antalyada denize girmem muğlada bir çok yerde girmem gider saunaya girerim ne öyle hamam suyu gibi su. Su dediğin girdinmi diriltecek adamı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

iki katına doğalgaz meselesi enerji bakanına soruldu gensoru verildi.

ticari sır dedi.

kömür var bedava.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bayern barcelonaya tecavüz ediyor.

33 dakikada 4 gol

hiç bu kadar ezik görmedim barcelonayı.
    dün lepzig atleticoyu eledi bu sene covid alman takımlarına yarası coviddwn gweçektn az etkilenmişler

Sayfa 89/996 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •