Sayfa 946/996 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. ne söylediysek o.... bugün doldur boşalt ile net en son 1254.5 dan kısaları kapatmama rağmen 2000 puan cebe indirdim.... namıssız ekim vade spot ile arasındaki makası 1000 den 650 ye indirdi.... ama olsun.... dow bu gece artı kapar... fdow da pazartesi sabahı artıda olursa kapattığım fiyatın üstünden kısaları açarım yine....

2.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    pala beni dinledi ve en sonunda vermeye başladı..... aşağıdan kısayı kapat, 150 puan yukarıdan tekrar aç.... işlem bu... ne zamana kadar günlükler al verene kadar.... aşağı yolumuz uzun.... 3-4 gündür tekniği dinledim ve avlanmadım.... haa gün içi kısa süreli al satlar yapıyoruz... olsun o kadar yaniiii... ama bu endeksin sat verdiği gerçeğini değiştirmiyor arkidaşlar......
     Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    dolar 7.40 dan hepi topu 7.35 e düşmüş hala dolar göçtü göçecek diye yazıp çiziyorsunuz arkadaşlar.... bizim ülkede böyle bir yönetim ve bu kadar dolar borcu olmasına rağmen eksideysek miktim sene düşmez bu dolar....

kısadayım sevgili palacağım... artık yap gerekeni... günlük göstergeler senin aşağı basacağını ama çok naz yaptığını söyliiiii
    yeni vade de 1262,5 den kısaları açtım... artık eski vadeye bay bay... vade değişimine bizde ayak uyduralım...
    arkadaşlar saatlikler sat verdi... sırada 2 saatlikler var..... sırayla sinyaller gelmeye başladı....bugün her an çakabilirler... aşağılarda alışlarım bekliyor....
    ne söylediysek o.... bugün doldur boşalt ile net en son 1254.5 dan kısaları kapatmama rağmen 2000 puan cebe indirdim.... namıssız ekim vade spot ile arasındaki makası 1000 den 650 ye indirdi.... ama olsun.... dow bu gece artı kapar... fdow da pazartesi sabahı artıda olursa kapattığım fiyatın üstünden kısaları açarım yine....
    bugün çok kişiyi avlamışlar.... ama sizde haklısınız dostlar.... pala aldatmak için her türlü numarayı çekiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    2 saatte yeter..!!
    aynen dostum.... bi bakmışsın pazartesi sabah -5000

4. yatırımlara hazırlanıyoruz bu ne demek??????umarım blöfdür,sonuçları kötü olur,ihracattan ve turizmden büyük gol yeriz,borsa en az 920 ye düşer.....ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    yatırımlara hazırlanıyoruz bu ne demek??????umarım blöfdür,sonuçları kötü olur,ihracattan ve turizmden büyük gol yeriz,borsa en az 920 ye düşer.....ytd
    pardon Yaptırım

6. Mart nisan dan cok daha feci yayiliyor virus
    Bademlerin yalanlarina kanip gevsemeyin sakin
    Acikladiklari rakam 10 da 1

7. arada yazın, renk veriyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Sağolun, hoş bulduk.. Buralardaydım aslında yazmıyordum ama epey okuyarak takiben..
    MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu aksam seans yapan yok galiba, ne zaman aksam sansını acsak yabrak kımıldamıyor, alooo merkes kisme yok mu

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 946/996 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •