Sayfa 95/996 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Emlak balonu patlamadan oradan girişimlerim oldu ama satın almak için ufak rakamlar ile kalmıştı

Şimdi ise fiyatlar balon DİE erteledim oradan mülk almayı belkide bundan 10 sene önceki durum olsa balıkesirli eski kız arkadaşım belki daha basit alırdım harelde oradan yerel insanın yararı oluyor bu tarz şeyler de
    Şu anda buralardan ev almak delilik arsa almak daha mantıklı özellikle yakın köylerden
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bende mugladayim özellikle şu pandemiden sonra çok kötü bir göç dalgası yaşıyor buralar emlak fiyatları uçtu ne arsa almak ne ev almak şuan için mantıklı değil dag basinda bile fiyatlar dudak isirtiyor sıcakla arası iyi olmayanlar için Dalaman tercih edilebilir nispeten serindir lokasyon olarak da ortada sayılır aşağı yukarı heryer arabayla 1 saatin başında denizi sıcak isteyenede soğuk isteyenede bulunuyor daha doğal ve daha ucuz lüks sosyete pahalı kalabalık mekanlar yok .

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Bu almanlar çok acayip yıllar önce brezilyayada sanırım bunu yapmışlardı.

7 atmışlardı. makina gibiler 6 atmışım durayım yok. 7 olsun 8 olsun.
    Bu almanlar oteldeki su topu oyununu bile ciddiye alan adamlar hırsları sayesinde bugünlere geldiler.

Bundan sonra viopçuların hali

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Bundan sonra viopçuların hali

viopcular asaletli adamlar kazanir kaybeder sesi cikmaz. Hesabi patlar yine susar. Kuslu sitede telegramda millet birbirine giriyor. Comarlikta sınır tanımıyorlar. Ben hakikaten açığa satan adamın viyakladigini hiç duymadım. Viopta short yada long ciyak ciyak bagirani hiç görmedim ama kuslu sitede ve telegramda hisse alanlari görünce insanın midesi bulanıyor.

Kuslu sitede ne

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Kuslu sitede ne

Twitter

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Viop - XXIII

Devamlı ekrana bakmak bir süre sonra insanın sağlığını bozar,birde zararda beklerse
    Onu anlatmak istemiştim

Sayfa 95/996 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •