Special Days Image
Sayfa 96/996 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. Bravo.
    Kaç defa sıfırladım bilmiyorum. Gık demedim.
    Parayı ikiye üçe katladim yine sesim çıkmadı...
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    viopcular asaletli adamlar kazanir kaybeder sesi cikmaz. Hesabi patlar yine susar. Kuslu sitede telegramda millet birbirine giriyor. Comarlikta sınır tanımıyorlar. Ben hakikaten açığa satan adamın viyakladigini hiç duymadım. Viopta short yada long ciyak ciyak bagirani hiç görmedim ama kuslu sitede ve telegramda hisse alanlari görünce insanın midesi bulanıyor.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bende basmaç oynardım gençliğimde sinan abinin kahvesinde.... kazandım mı kaybettim mi benimde sesim çıkmazdı...

arada sinan abi insafa gelir sabaha karşı kelleciye götürür çürük ısmarlardı.

özledim o günneri walla.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Joe biden denen ahmak dan akp ye 3 puan gelmis bugun en az
    Trump ahmak biden ondan ahmak abd dunyanin uzak ara en comar milleti nerden seçiyorlar bunlari

''Fransa Doğu Akdeniz'de Hata Yapıyor''

https://www.amerikaninsesi.com/a/dog...-/5544902.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. 100 bin alti bu hafta gorulur les 100 de bu aciklamadan sonra

6. Bu herif Türk düşmanı diyorlardı amerikadaki Türk arkadaşlar. Bunun ipi ile kuyuya inilmez.. inşallah seçilemez.Büyük israil projesi için adım adım ilmik ilmik oynuyorlar..

Pazartesi doları zıplatırlar yine ortak ses veririz ama faiz olayına da gireriz.. riski seven bigshort ve bozkurt için ortam güzel

7. Macron elinden geldiğince dusmanlik yapıyor kurtulus savasindaki tokat yetmemiş sanirim..Ama geri donusude sert olur....Demekki ülke olarak dogru seylerde yapıyoruz...Hakkimizi yedirtmeyiz...Savunma sanayii şahlanmaya devam...Fransa defol evine..macera arama..sirtlan lesciler....y.t.d..

Biden'ın söylediklerine çok fazla takılmaya gerek yok. Amerika'da siyaset bizdeki gibi değil. Adamlar en sert söylemleri dile getirir sonra hiçbir şey olmamış gibi geri vites yaparlar. İranlı general öldürüldükten sonra Amerikan üssüne saldırı olunca tüm dünya savaş mı çıkıyor derken Trump çıkıp "Aslında İranla ışidle mücadele konusunda aynı saftayız" gibi bir açıklama yapmıştı.

Süleyman Demirel'in söylediği "dün dündür bugün bugün" sözü Amerika için uyarlarsak "Az önce az önceydi. Şimdi şimdidir."

Sayfa 96/996 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •