Sayfa 108/996 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Dolaresdeki muhtemel artışın sebebi bidon.. Rezerv falan değil anlayana....
    Kesinlikle..

Göklerde biryerden mi işaret geldi. Gece gece her yerden dökülüp gelmişler. Son çırpınışlarını yaşıyorlar. Hem forumda hem medyada hem siyasette her yerde. Allah adına mesaj vereni bile gece gece düşmüş. Allah akıl fikir versin . Allah tan bile korkuları yok artık. Fıkra gerçek oldu.
    Son düzenleme : ayhan53; 16-08-2020 saat: 08:09.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Nihayet zurnanin zirt dedigi yere geldik.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/dovi...ekiyor-1758742

Artik o 3.000 polisin arkasina saklan da goreyim, bakalim o koltukta kac gun daha oturacaksin..

4.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    yaw rahat bırakın şu adamı artık.şu adam üzerinden politika yapmayın yeter be abi.Atatürk ve cumhuriyet diyerek ülkeyi başkalarına peşkeş çeken, merkez bankasının kasasında para bırakmayanları da zamanında gördü bu memleket.
    Is'te aniden ortaya cikip, Pazartesi sabahtan basliyacak cokusu haykiran bir troll daha.

5.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    kavram karmaşasına girmeden kısaca bu inanç meselesi diyorum.ben öyle inanıyorum.bu arada kim uzaya gitmiş ben gideni görmedim.sen disney ve nasanın hayal dünyası ile çektiği kısa metraj filmlere çok takılmışsın.atmosfer dışına bir Allahın kulu çıkamaz.teknolojik olarak diğer ülkelerin müslüman ülkelerden ileride olmaları Allahın verdiği aklı müslümanların iyi kullanamamasına bağlayabiliriz.ayrıca herhangi bir müslüman devletin teknolojik açıdan ilerlemesinin önü her daim kesilmiştir.bunun tek sebebide dünyayı hegemonyası altında yönetenlerin müslümanlardan yani inanan insanlardan hep tedirginlik duymasıdır.
    Espri yapiyorsan komik ciddiysen daha da komik

TÜM O SANa ait olduğunu düşündüğün herşey banada ait

6. beyler elinde 1 dk ve 5 dk viop 30 verileri olan var mı? bened 10/10/2019 tarıhıne kadar gıdebılıyorum. Olan varsa lütfen yüklesin ideal platformu için

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Nihayet zurnanin zirt dedigi yere geldik.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/dovi...ekiyor-1758742

Artik o 3.000 polisin arkasina saklan da goreyim, bakalim o koltukta kac gun daha oturacaksin..
    Aslında bu işi uzatmak hep zararimiza oldu bende istemem faiz artışını ama . Merkez perşembe yi bile beklemeden acil toplanti ile Mevduat ve tl faizlerini artırsa kimse döviz çekmekle uğraşmaz ilerde yapacağı çok büyük faiz artışlarından kurtulur. Ama hep inat hep inat....

8.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Aslında bu işi uzatmak hep zararimiza oldu bende istemem faiz artışını ama . Merkez perşembe yi bile beklemeden acil toplanti ile Mevduat ve tl faizlerini artırsa kimse döviz çekmekle uğraşmaz ilerde yapacağı çok büyük faiz artışlarından kurtulur. Ama hep inat hep inat....
    Toplumda gerginlik yaratmakla nemalaniyor da ondan.

Inan bunlar gittikten sonra, trafikte,solladin diye kimse kimseyi oldurmeyecek, adam karisini bicaklamayacak, delikanlilar bombos nedenlerle kavgaya girismiyecek.

Butun bunlarin sebebi bunlar.

Sayfa 108/996 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •