Special Days Image
Sayfa 90/996 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bugünlerde sıcak ama antalya gibi dwğil insanı sıcakta dilten bi soğukluğu var 20 saniye üşüyorsun sonra vücut alışıyor ben antalyada denize girmem muğlada bir çok yerde girmem gider saunaya girerim ne öyle hamam suyu gibi su. Su dediğin girdinmi diriltecek adamı
    Bilmem mi, bizim denizde soğuk her suya atlayışta kendimi binadan atıyor gibi hissediyorum. Önce soğuk, sonra titreme ve kabullenme
    Ben almanyanın kuzeyinde isveçte felan nasıl denize giriyorlar onu merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dün lepzig atleticoyu eledi bu sene covid alman takımlarına yarası coviddwn gweçektn az etkilenmişler
    hala gol atmaya çalışıyor bayern bi dinlen kardeşim bi sigara iç keyfini çıkar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,662
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Altınoluk şahinderesi, küçükkuyu mıhlı şelalesinde suya girene akçay, altınoluk suyu hamam gibi gelir
    Bu iki dere kenarında da muazzam mangallar yaptik ve buz gibi suyuna girdik. Ama harbi buz gibi.
    Geçen hafta da gökova körfezi akyaka da azmak ırmağına girdik aman aman mıhlı çayından daha beter soğuk.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

4. 5 oldu........bonus kafa elini kolunu sallaya salaya girdi defansa...

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Şu şeklide harita var, Yunanistan itiraz ediyormuş.

Bunlar zorlama haritalar. Açıkçası bizim ilk haritada adalara belli oranda münhasır alan tanınarak anlaşılmasından yanayım. Ancak bu sefer ege’de sorun çıkıyor. Bu iş çözülmez.
    Meis konusu tamamen saçmalık, bunu destekleyen ülkenin uluslarası konularda ortaya koyduğu hiç bir argümanın ciddiyeti olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Kalp-damar hastalığı olanlar soğuk suya girerken çok dikkatli olsunlar.
    Geçen sene doktor arkadaşımı seferi hisar'da denize girerken kaybettik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Bu iki dere kenarında da muazzam mangallar yaptik ve buz gibi suyuna girdik. Ama harbi buz gibi.
    Geçen hafta da gökova körfezi akyaka da azmak ırmağına girdik aman aman mıhlı çayından daha beter soğuk.
    20-25 sene önce pek kimseler bilmezdi. Sadece yerli halkı bildiğinden çok sakin ve güzel olurdu. En son bikaç yıl önce gittim o bakir halinden eser kalmadığını görüp bi daha gitmemiştim. Sabah 6 da çıkar giderdik ki öğlen sadece bir iki saat güneşin dik geldiği saatleri denk getirip suya girip çıktıktan sonra ısınalım... yoksa ıslak kalınca motoru bozduruyordu
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    azmak turgutlunun yanında yine girelebilir,turgutlu şelaleside ğüzel ve havuz ğibi girilebilecek yeri de çoktur,

heyecan isteyende yukarıdan atlayabilir,nabız duruyor ama atlarken
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 90/996 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •