Sayfa 328/996 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by koç Yazıyı Oku
    tebrikler de.
    Böyle sayımların tutma olasılığı % de kaç tır.
    %90 bile olsa insan nasıl saklayacağını bilemez.
    bu şekilde 5000 den fazla analiz yaptım.çok önemli bir fark olmamakla birlikte çoğunun birebir çalıştığını gördüm.beni bilen bilir.zamanında paralı bir site vardı orda yazıp çiziyordum. Ancak tüm bu işleri bir sene önce bıraktım.şu ara vıopla ilgilendiğimden olsa gerek pazar günü bir çalışma yaparak buraya eklemek istedim.dikkat ettimde baya bi paslanmışız.pattern çalışmaları ileri derece teknik analiz bilgisi isteyen işler.nerden bakarsanız 150 çeşit pattern var.bizler sadece kelebek yada yarasa olanlarını biliriz.oysa bu iş içinde farklı derya kadar pattern var.pattern çalışmaları bildiğimiz klasik teknik analize hiç benzemez.burda pattern uyumu ile fıbonaccı oranları , dow teorisi ve rsı indikatör verisi çok önem arzetmekte.inşaallah eklediğim çalışmadan trend hakkında bir öngörü sunarak birelerine faydamız olmuştur.

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TUPRS da AK yatırım ütülmüş. Dışarı bilgi de sızmış olabilir.

Orda asıl ütulen Credit 8 milyon lot mal sattı 77 liradan.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Şimdi nerede ne yapiyor abey onu de bize gerisi fasa fiso. Ben ne sistemler gördüm kodcu adamım sana simdi bi sistem yazarım her sene 800 bin pivan, sonra bi koyarız canlı ya hop iki günde araci kurum peşine düşer back test, optimization sistem işinin kanseridir, bir şey gercek olamayacak kadar iyi ise gerçek değildir abeyim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hesabını paylaşmıştı.
    forexten 6 ayda 200.000 usd yaptığı.
    sonra kayboldu ortadan.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    dolardan korkma bence.
    ama onsdan kork.
    İkisi zaten düşman gram altın düşmemesi için birinin ayakta kalması lazım zaten dolarİn düşmesi imkansız

5.  Alıntı Originally Posted by Background Yazıyı Oku
    PAZAR GÜNÜ EKLEDİĞİM ÇALIŞMA...

GELİNEN SON DURUM...

Tebrikler..Cuk diye oturmuş..
    Dikkatimi çekmişti Pazar günü.

6. Beyler bu iş damatın tv ye cıkıp 85 milyona hikaye anlatmasına benzemez. Para emısyonu yılbasından bu zamana %70 artmısken biz para basmadık ki diyip

Doları napacaksınız araba alan tatıle giden doların cıkısından endıselenıyor benım halkımın böyle bir derdi yok nitekım dolarlada işi yok diyip 85 milyonu trolleyip cıkıp gitmesıne hesap vermemesıne benzemez.

Rezerv var dıyorsun cuma söyliyim yok aksam söylettireyim yok trakyada yok karadenızde. Heeee bu 85 milyona yedirdiğinz gibi sallayalm gitsine benzemez. Buna ne dolar inanır ne cds

Görünen köy klavuz istemez

7. sistem arıyorsanız bear bulla yanasın eskiden matris formülleri diye topik vardı orada herkese yardım ederdi

8. Cuma sadece ve sadece yüksek petrol rezervi bulduk demesi Türkiye yi coşturur. harici gaz vs bence yarın ki PPK yönelik olduğu ortaya çıkar ki fena...

Sayfa 328/996 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •