Sayfa 113/996 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hahaha yıllardır tanıdığını söylediğin adam tam karşında anlamadın mı
    Başkanım muhtemelen pası atan da aynı kişi. Hayatları dalavere hayatları üçkağıt, tiyatro.

Şeytana parmak ısırtırlar.

2.  Alıntı Originally Posted by tiko Yazıyı Oku
    Barış Pınarı diye bir harekat yapmıştık ordu girmişti tek yumruk olmuştuk. ABD heyeti geldi ordu yolundan geri dönmüştü hatırlarsınız daha yeni. Neden dönmüştük milletin al-i menfaati için mi.
    Pence nin gostere gostere masaya koydugu cantasinin icinde ne vardi acaba
    Mal varligi olmasin

3.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Çok komisiniz bari sizde becerinde bir grafik atın boş boş konusmayinnn
    gerçekten background benim.Hatta dün gece girip yaptığım çalışmayı buraya ekledim.Sonra koç diye bir arkadaş çıktı biz bu çalışmaları biliriz bi işe yaramaz falan dedi onunla biraz yazışma fırsatım oldu.sonra konu nasıl akp ye geldi anlamadım.Allah dedim hemen akp yok yandaşlar buraya yine gelmiş nerden çıktı bunlar deyince gerçekten bıraz üzüldüm.adamlar resmen otomatiğe bağlamışlar

4.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Off sözleşip mi geliyorlar kokutmuşlar topiği. Şunlardaki biat, utanmazlık, şahsiyetsizlik, arsızlık hiç bir zaman anlayamayacağım.
    Ben üstüme alinmiyom ama senin seviyenede inmem laflarını sana misliyle iade ediyom

5.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    gerçekten background benim.Hatta dün gece girip yaptığım çalışmayı buraya ekledim.Sonra koç diye bir arkadaş çıktı biz bu çalışmaları biliriz bi işe yaramaz falan dedi onunla biraz yazışma fırsatım oldu.sonra konu nasıl akp ye geldi anlamadım.Allah dedim hemen akp yok yandaşlar buraya yine gelmiş nerden çıktı bunlar deyince gerçekten bıraz üzüldüm.adamlar resmen otomatiğe bağlamışlar
    Koç iyi ama oda vurup öldürdü iyice

6.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Spesifik kardeş tweet rin varmı varsa yazarmisin tes.ederim
    malesef hiç birini kullanmıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Çöküş falan yok daha çok beklersiniz Allah'ın izniyle PKK ile olan mücadelemizle nasıl kazanıyorsak arkasındaki Amerika'yı Fransa'yı İtalya'ya nasıl yeniyor Sak denizlerde de hakkımızı kimseye yedirmeyiz Fransa denen eski düşmanımızın haddini de bildirmesine biliriz ve bildiriyoruz da Ama bu ülkede ki içimizdeki hainler ülkenin milli değerlerine denizlerdeki ve diğer sınırlarımızdaki haklarımızı yok etme pahasına hükümetle karşı tavır alıyorlar şımarık Yunanistan ve Fransa'ya karşı Tek Yumruk Olmamız gerekirken... hepsi bu.... siyaset ayrıdır ama ülkenin kazanımları söz konusu olursa Parti güdülmez Tıpkı Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi birleşilir Tek Yumruk olunuz Troll olunmaz birleşmeyenler bizden değildir nokta.y.t.d...
    Senin yaptığına ayrımcılık denir yok tek yumruk olacakmışız da falan filan bunları senden mi öğrenecez buradaki insanlar hukuk adalet eşit gelir dağılımı şeffaflık gibi şeyler istiyor sen gelmişin şimdi sırası değil tek yumruk olalalim falan filan masal anlatıyorsun bize birde akıl veriyorsun ve olmazsakta hain olurmusuz ya Bi yürü git işine

8.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    malesef hiç birini kullanmıyorum.
    Ben sizin burada sürekli grafik paylaşmanız dan yanayım kardes

Sayfa 113/996 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •