Sayfa 118/996 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ateistmi oldun
    hayır olmadım ama gençliğimde böyle bir sıkıntılı süreci aşmakta biraz zorlanmıştım.

2.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    bist 100 endeksini kısaca anlatacak olursam.

endeksin 103.82 seviyesinde bir dibi mevcut.Bu dip sonrası yukarı hareket 985.38 seviyelerine kadar pullback daha doğrusu ayı tuzağı yapılarak sağlanmış ve bunun ardından başlayan yukarı süreçle 119.29 seviyelerine kadar gidilmiş.bu seviye sonrasıda bu sefer boğa tuzağı ile parite 1125.92 seviyesine kadar çıkılmış ve ardından malum düzeltme başlatılmış.bu düzeltmede aşağıda maksimum 1077.32 seviyesi test edilmiştir.bu seviye aynı zamanda 0.500 fibonacci düzeltme seviyesidir.Bu destek korunduğu sürece sıkıntı olmaz ancak desteğin kırılması 0.618 fibo oranı olan 1066.47 seviyesine kadar geri çekilmeyi kaçınılmaz kılar.stop loss adına bizim takip etmemiz gereken desteğimiz 1077.32 seviyesidir.bu destek kırılmaz ve yukarı hareket burdan başlatılacak olursa ana direncimiz 1119.29 seviyesidir.bu seviyenin geçilmesi 1171.18 seviyelerine doğru olacak yükseliş hareketinin habercisi olacaktır.Belirttiğim detaylarda günlük periyot baz alınmıştır.
    birader bu nasıl yorum böyle.... normal vatandaş bundan bi pok anlamaz... klasik yatırım uzmanı analizi... o oraya değerse şeyettir, değmezse gusül abdesti al... desteği kırmazsa 0,5 fibo oranına kadar sil süpür, sonrada ağzını peçete ile sil
    Teknik analizin sadesi, basiti güzeldir. Bu tip kafa karıştırıcı şeylere gerek yok...

Aşağıda bist100 ün günlük grafiği var. Basit bir şekilde yorum yapar isem;
    Günlük macd 0 çizgisinin altına indiğinde düşen fiyatlar mutlaka yukarı bir tepki yapar. İşi bilenler buna son satış fırsatı, amatörler borsa döndü der. Aşağı düşerken işlem hacmi yüksekse 100 de 99 düşüş devam eder. Grafiğe göre hacim yüksek.
    Şayet buralarda 2-3 gün yatay takılırsa ancak o zaman macd al verir... işte o zaman alım yapılabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dün bütün gece uyuyamadım adamın yüzünden acaba gerçeklik payı varmıdor diye döndüm durdum yatakta
    Alışılmışın dışına çık biraz.Aşağıdaki videoyu seyretmeni tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=zlfbVlfQOdc

4. Canlı yayında RTE Rize de Ayder Yaylası’nda kalabalık bir halk Grubu içinde.İlginç olan Mesafe kuralı yok gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    birader bu nasıl yorum böyle.... normal vatandaş bundan bi pok anlamaz... klasik yatırım uzmanı analizi... o oraya değerse şeyettir, değmezse gusül abdesti al... desteği kırmazsa 0,5 fibo oranına kadar sil süpür, sonrada ağzını peçete ile sil
    Teknik analizin sadesi, basiti güzeldir. Bu tip kafa karıştırıcı şeylere gerek yok...

Aşağıda bist100 ün günlük grafiği var. Basit bir şekilde yorum yapar isem;
    Günlük macd 0 çizgisinin altına indiğinde düşen fiyatlar mutlaka yukarı bir tepki yapar. İşi bilenler buna son satış fırsatı, amatörler borsa döndü der. Aşağı düşerken işlem hacmi yüksekse 100 de 99 düşüş devam eder. Grafiğe göre hacim yüksek.
    Şayet buralarda 2-3 gün yatay takılırsa ancak o zaman macd al verir... işte o zaman alım yapılabilir.

senin gibi elitler varken normal vatandaşın borsada ne işi var ya kardeş herşeyi apaçık bir şekilde yazdım anlaşılmayacak ne var.tüm detayları belirttim.asıl ben senin attığın grafikten birşey anlamadım.birde grafik çizerek birşeyleri anlatmak o kadar kolay değil.sen hazır grafiği buraya yapıştırmışsın bumudur analiz.he bunu sanki sistemi yönetenler bukadar kolay anlaşılır kılmış sanıyorsun öylemi.açıklama tabiki karmaşık olacak sen borsada işlem yapıyorsan bu karmaşıklığı anlamak için bilgilenmelisinki yazdıklarımın ne demek olduğunu o zaman kolayca anlıyabilesin.yoksa ne işi var normal vatandaşın borsada.Burası borsa bilinçsizlerin malesef donuna kadar kaybedeceği yer.

çok önemli bişey yazıyormuş gibi siyah kalın punto yazıyor birde , senden başka siyah punto kalın karakter kullanan var mı la sayfada..
    bunlardaki özgüven sorunu ve kendini gösterme çabası başka guruhta yok yemin ediyorum..
    vay mk ya..!!
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    senin gibi elitler varken normal vatandaşın borsada ne işi var ya kardeş herşeyi apaçık bir şekilde yazdım anlaşılmayacak ne var.tüm detayları belirttim.asıl ben senin attığın grafikten birşey anlamadım.birde grafik çizerek birşeyleri anlatmak o kadar kolay değil.sen hazır grafiği buraya yapıştırmışsın bumudur analiz.he bunu sanki sistemi yönetenler bukadar kolay anlaşılır kılmış sanıyorsun öylemi.açıklama tabiki karmaşık olacak sen borsada işlem yapıyorsan bu karmaşıklığı anlamak için bilgilenmelisinki yazdıklarımın ne demek olduğunu o zaman kolayca anlıyabilesin.yoksa ne işi var normal vatandaşın borsada.Burası borsa bilinçsizlerin malesef donuna kadar kaybedeceği yer.
    Onda anlaşılmayacak bir şey yok ki.
    Düm düz düşüyor işte.
    Çok sade ve basit.
    Orayı geçerse,burayı kırarsa demiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    çok önemli bişey yazıyormuş gibi siyah kalın punto yazıyor birde , senden başka siyah punto kalın karakter kullanan var mı la sayfada..
    bunlardaki özgüven sorunu ve kendini gösterme çabası başka guruhta yok yemin ediyorum..
    vay mk ya..!!
    ''bunlar'' derken beni o fındık beyninle hangi sınıftan nitelendiriyorsun kardeş.He bu arada ben diğer yazıdan cevap farklı görünsün ve okuyucu daha rahat okuma fırsatı yakalasın diye yazılanlarda siyah kalın punta kullanıyorum.bu arada benim kendimi gösterme yada burda kendimi ispat etme gibi bir durumum olmaz.buna ihtiyaç duyan buranın müdaimleri sizlersiniz.ben arada bir buralara uğrarım.farkı anlayabildinmi?

Sayfa 118/996 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •