Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. Tum dunya yemyesilken zirve uzerine zirve yaparken cumhuriyet kuruluş yili ne cumhuriyeti selçuklu zamani akbank vakifbank shortlayip para aldik bugun
    Dunyanin en geri kalmis borsasinda hala shortlar para kazaniyor
    Akbnk vakbn bugun shortlamamin akilla izah edilir tarafı yok ama saolsun reyizimiz var arkamızda

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Tum dunya yemyesilken zirve uzerine zirve yaparken cumhuriyet kuruluş yili ne cumhuriyeti selçuklu zamani akbank vakifbank shortlayip para aldik bugun
    Dunyanin en geri kalmis borsasinda hala shortlar para kazaniyor
    Konuyu değiştirme
    Motora biniyon mu

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bende motor hayatimda biri ölümcül 3 kaza yaptim.
    Ölümcül dediğim kazada bir kulağım sağır kaldı.Sol diz kapagim parçalandı.2 ameliyat gecirdim.
    Çok şükür sakat kalmadim
    Motor hastaligida ayni borsa hastaligi gibidir.Girdinmi bir daha çıkamazsınız.

Çok geçmiş olsun.
    O iki hastalık bende de var ama borsadan kurtulacağım inşallah. Ama motora devam. istanbulda bir yerden bir yere gitmek eziyet oluyor arabayla.

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    aynen benimde aklımda öyle hastalıklar var ama hep düşüncede kalıyor.
    bu aralar virüsten sonra karavan ve çadır işleri baya arttı. eski minibüsleri karavana çevirenlere haftasonları sahil taraflarında çok görüyoruz. inşallah hayaller çok yakındır... çok fazla kafa yorup yapmayınca da zamanla öff boşver demeye başlıyorsun...
    Emekliyim.Karavan yapmak cok sorun değil.
    Sorun mevzuata uydurmak.
    Proje cizdiriyorsunuz.Karavan imalatcisindan uygunluk belgesi aliyorsunuz.Karavan ruhsatı cikartiyorsunuz.
    En kotusude zorunlu sigorta.
    Sigorta sirketleri kucağına alip öpüyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    sene 2013 istanbul trafiğinden bıkıp motor alacağım dedim gittim ehliyet aldım bulaştım.
    sonra kullanmasını iyice öğrenip gezmeye başlayınca hastalık olmaya başlamıştı.
    yakın bölgelerde her yeri gezdim ve artık motor giysilerinin ağırlığından ve sıcak havalarda o giysilerin yakmasından dolayı dedim bu kadar yeter. üç yıl felan kullandım ve bıraktım ama gerçektende özgürlük duygusunu sapına kadar yaşatıyor. o köy yolları dereler tepeler motorla gidilince inanılmaz keyifli oluyor... belki ileride tekrar bulaşırım...
    2010 da yaş 20 iken aldim A2 ehliyeti ama ailem motor almama izin vermedi
    Bende evlenince aldım.
    Senenin 12 ayı kullanırım kâr yağıp yol kapanmadıkça sıkıntı yok

Virüs patladigindan beri kullanıcı sayısı epey arttı hemde büyük zamlara rağmen.

50cc japon 15000TL bir motor kendine 1 motor devlete alıyosun malesef

6.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Eski sayılabilecek bir borsacı olarak ben de böyle düşünürdüm ama...

Ya bu bankalar yıllar boyu eski havasını yakalayamazsa. 2-3 yıl boyunca endekse ayak uyduramayıp git gide endeks üzerindeki ağırlıklarını kaybederse?

Forum ahalisi bu konuda ne düşünür?
    Bankacılık sağlam değilse 2000 yıllara geri döneriz ki bankalardaki yabamcı payları baya düşmüş. Biizim palalar yabancı gibi sağlam olsa düzgün oyun kursa amenna... biz bize kaldık altta kalanın canı çıksın modunda pala

Blombergte şeref oğuz 17 ağustos depreminin 21. Yılını kutladık dedi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Blombergte şeref oğuz 17 ağustos depreminin 21. Yılını kutladık dedi.
    Bazen tvler saçmalıyor zaten

Çıkaracak konuk
    Konuşacak konu
    Bulamayınca saçmalıyorlar
    Kimi dil sürçmesi kimi gerizekalılığından

Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz