Sayfa 982/996 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Viop - XXIII

hahahhaha yalama bqsın otomobil almayın bekleyin ötv indirimi gelecek diye haber yapıp duruyorlardı demek sebebi buymuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Bende yüzde 100 artan ikinci el araçların gazını almak için sıfır araçlarda ötv indirimi yaparlar diyordum ...
    daha cuma gun arkadasa dedim bu 2.eli ferahlatmak icin otv indirimi gelir diye insan 2 gunde bu kadar mi yatar yahu
    arkadas benden yasca buyuktu hayatta olmaz demisti ne varsa eskilerde var

Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Bu kanıya nerden vardınız
    Ben devlet okulunda idareci olarak görev yapmaktayım 6 yıldır müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum 6 yılda toplamda 60 gün izin kullanamadim. Sebebi ekders değil okul işleri bitmiyor ilçe MEM sürekli iş çıkartıyor TEOG tercihleri ayrıca 3 hafta okul nakil işleri ve öğrenci velileri bir türlü buna müsaade etmiyor. Okulu bırakıp izne ayrılsam vekaleten bıraktığım han okuldaki müdür okulla adam akıllı ilgilenmiyor ayrıca okulda hersene tadilat yaptırıyoruz (eksik bitmiyor)
    Hafta sonları derseniz ha keza okuldaydim dyk için üstelik sabah 8.30 -15.30 kadar aldığım ücret hafta sonu 60 tl. Aldığım maaş 4400 ayrıca ejder 1400 toplam 5800.
    Bazı Aileler evde 2- 3 çocuğa sahip çıkamaz iken biz cok daha fazla çocuğa göz kulak oluyoruz.
    Basketbol oynarken çocuğun yüzüne basket topu çarptı diye öğretmen arkadasimi şikayet eden veliler oluyor.
    Ayrica okullarda uzaktan eğitim vardı merak etmeyiniz sizler öğretmenler işlerini gayet güzel yapıyorlar. İstisna durumlar yok demiyorum ama büyük cogunluk işini düzgün yapıyor.
    Unutmadan bu kadar işimin arasında birde fiilasyon ekibindeyim.
    Karantina olması gerekenleri denetliyoruz evden dışarı çıkıyorlar mi diye hergun 3-4 eve gidip kontrol ediyoruz. şimdilik oda kendimizi riske atiyoruz.
    Sizin ovdugunuz postacılar gibiyiz
    Unutmadan ağlamıyorum.
    Devlet bana ekmek veriyorsa uygun gordukleri işleri de yapiyoruz
    Allah kolaylık versin şu dönem özellikle idareci kadrosundaki öğretmenlerin işi zor ancak bir çok öğretmen için bunu söyleyemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Vay anasını! 30 Ağustos ta bile kıllığımı yaparım zammı çakarım pardon vergi güncellemesi yaparım demişler.
    Bende yüzde 100 artan ikinci el araçların gazını almak için sıfır araçlarda ötv indirimi yaparlar diyordum
    Ne kadar masum düşünüyormuşuz.
    Bu aynı 100 bin endekste 5. 80 e akbank mı olur dememize benzemiş.
    Olmaz tabi diyip 4.50 lere basmışlardı.
    Bunlarda ikinci el araçlar çok yülselmiş yüzde 60 vergi mi olur. Al sana yüzde 80 otur oturduğun yerde demişler.
    Bizim gariban kemik oy potansiyelinin zaten dolarla benzinle arabayla işi yok. Mehtere devam...
    https://twitter.com/i/status/1299972093795340288
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    fiyatlar güncellenmektedir diyor VW internet sitesinde...onlarda açıklamaya korkuyorlar galiba

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2l ford mondeo 590.000 maşallah mercedesle yarışıyor. Passatına bakmaya korktum.

Bu kanıya nerden vardınız
    Ben devlet okulunda idareci olarak görev yapmaktayım 6 yıldır müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum 6 yılda toplamda 60 gün izin kullanamadim. Sebebi ekders değil okul işleri bitmiyor ilçe MEM sürekli iş çıkartıyor TEOG tercihleri ayrıca 3 hafta okul nakil işleri ve öğrenci velileri bir türlü buna müsaade etmiyor. Okulu bırakıp izne ayrılsam vekaleten bıraktığım han okuldaki müdür okulla adam akıllı ilgilenmiyor ayrıca okulda hersene tadilat yaptırıyoruz (eksik bitmiyor)
    Hafta sonları derseniz ha keza okuldaydim dyk için üstelik sabah 8.30 -15.30 kadar aldığım ücret hafta sonu 60 tl. Aldığım maaş 4400 ayrıca ejder 1400 toplam 5800.
    Bazı Aileler evde 2- 3 çocuğa sahip çıkamaz iken biz cok daha fazla çocuğa göz kulak oluyoruz.
    Basketbol oynarken çocuğun yüzüne basket topu çarptı diye öğretmen arkadasimi şikayet eden veliler oluyor.
    Ayrica okullarda uzaktan eğitim vardı merak etmeyiniz sizler öğretmenler işlerini gayet güzel yapıyorlar. İstisna durumlar yok demiyorum ama büyük cogunluk işini düzgün yapıyor.
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    daha cuma gun arkadasa dedim bu 2.eli ferahlatmak icin otv indirimi gelir diye insan 2 gunde bu kadar mi yatar yahu
    arkadas benden yasca buyuktu hayatta olmaz demisti ne varsa eskilerde var
    neyse özel okulda çocuk okutuyorsanız içinizi ferahlatayım ötv kararının altında tam anlayamadığım ama özel üniversiteler ve özel okullar için vergi değişikliğine ilişkin bir karar yayınlanmış sanırım kdv düşürdüler yada düşürecekler. Özel okullar para iadesi yapmak yerine kdv yi düşürtüp sadece kdv kadar indirip yapacaklar yada onuda iç edecekler

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    fiyatlar güncellenmektedir diyor VW internet sitesinde...onlarda açıklamaya korkuyorlar galiba
    valla mondeoda 590.000 i görünce pasatta hiç bakma dedim kendi kenme demek geç kalmışlar güncellemekte. Şahenk kızacak sabaha niye yetişmedi yeni fiyatlar diye bugün galeri gezeceklwre fşyat veremeyecekler neyse öğlwdwn sonra gitmwk lazım ww lere

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2l ford mondeo 590.000 maşallah mercedesle yarışıyor. Passatına bakmaya korktum.
    En ucuz araba 1 milyon olsun en ucuz ev 5 milyon olsun. Ölen yasayan belli olsun. Dünyanın hiçbir yerinde 2 .el araba yatırım aracı değildir. Türkiye hariç.

Sayfa 982/996 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •