Sayfa 613/996 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    O inanan kitle hala savunuyorsa gebersin ölsün hiçte acımam bunlar ülkeyi bu hale getirdi zaten
    altın depo repo yaptın mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Doğalgaz müjdesi faiz artışı gerektiren ve doların kritik eşiği aşacağı zamanda yapılmasi biraz şüphe uyandırdı bu piyasada olanlara. Şayet rakam çok büyük olsa belki bir karşılığı olurdu. Biz doğalgazı pahalı alıyoruz. Moldovya 109 dolara alıyor 1000 metrekübunu. 35 milyar dolarlık bir rezerv var. Tabi ki doğalgaz kalitelisi ek masrafa ihtiyaç yoksa. Ayrıca bu rezervin miktarı için 8*10 tane sondaj ile doğrulaması yapılıyor. Bakan dönmez kalitesinin de inşallah iyi olacağına inanıyorum diyerek emin olmadığıni belirtiyor. Bu doğalgazın Karadeniz'de yüzen platform ile çıkarılacak olması da maliyet açısından riskli gözüküyor. Orada sondaj ve arama yapan şirketlerin yatırım için uygun olmadığı düşüncesiyle devam etmediği düşüncesiyle hareket edersek balon olma ihtimali de masada. Diğer taraftan Erdoğan tarafından bu müjdeyi söylerken Yunanistan ve tüm kesiminide masaya koyması. Yani bunu kabul etmeyen eleştirenleri de onlarla bir kefeye koymak suretiyle trol ve medya aracılığıyla taşlatacak gibi bende his uyandırdi. Yoksa böyle bir müjdenin gerçek olması ülkeme zerre faydasi olmasi beni ziyadesiyle mutlu eder. Diğer bir husus doğalgaz bulunmasi konusunda yandaş medyada defalarca 10-20-50 yıllık gazı bulmuş olup bir türlü Ortaya çıkmaması da beni kuşkulandiriyor. Son olarak tahmin ettiğim gibi iki gündür nagahan alçı berat Albayrak ve doğalgazi öve öve bitiremiyor. Ben bu konuda eleştiri yapan yada haber yapmayanlara yakında operasyon bekliyorum.
    Şu anda doğalgaz tedarikçisinden bol bir şey yok.
    Biz doğalgazı maliyetine bile çıkarsak adamlar zarar anlamına geliyor. Onlarda bizim bu rezervi çıkarmamamız veya aramamız için bizi teşvik edecek rakamlara gelecekler.
    Şu anda kazanma noktasındayız. Ne olursa olsun öncekinden daha iyi bir sözleşme yapacağız.
    Diğer yandan doğalgaz sözleşmeleri konusunda fiyatı yüksek tutmak isteyenler nasıl faizde risk primi varsa bu konudada politik primi fiyata yedirmek isteyecekler.

- Halkbank-abd
    - suriye - rusya
    - libya - cezayir
    - her yer - katar
    Yeni satıcı- israili unutmuşum.

Fiyatı yüksek tutmak için politik araçları kullanacaklardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    altın depo repo yaptın mı?
    Takıl peşime sende hayatını yaşa ( cehennemde ) 😆

Stok devam edecek her ay cüzi bir miktar kenara depo 20 yıl borsada hemen zengin olalım diye enayilik yaptık artık yavaş yavaş birikim yaparak ölünce en azından çoluk çocuğa bir şeyler bırakalım hergün pc başında hop oturup hop kalkmak gece hırsızlar ne yaptı ve bana yarın ne olcak diye düşünmek yok artık

Sen ne yaptın aldınmı sarıkız

4. Rus haber ajansı Interfax'ın son dakika gelişmesi şeklinde duyurduğu haberde, Rusya ile Türkiye'nin S-400 füze savunma sistemi için gelecek yıl bir anlaşma imzalayacağı aktarıldı. Rus devletine bağlı çalışan Rostec'in başkanı Sergei Chemezov, iki ülkenin yeni S-400'ler için anlaşmaya imza atacağını söyledi.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5. Son dakika: Rusya ile Türkiye arasında S-400 sevkiyatına yönelik ikinci anlaşma imzalandı.

Merkezi ABD/Kaliforniya San Ramon'da bulunan CHEVRON Petrol/Doğalgaz arama şirketi,
    dün #Müjde diye açıklanan doğalgaz sondaj bölgesinde Türkiye/TPAO ile eylül 2010’dan beri %50-50 ortak olduklarını açıkladı.

https://twitter.com/fyzisbsrn/status...62975401447424

Her ihtimale karşı %50'yi cebe indirmiş,Yahudi...!!

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Takıl peşime sende hayatını yaşa ( cehennemde ) ��

Stok devam edecek her ay cüzi bir miktar kenara depo 20 yıl borsada hemen zengin olalım diye enayilik yaptık artık yavaş yavaş birikim yaparak ölünce en azından çoluk çocuğa bir şeyler bırakalım hergün pc başında hop oturup hop kalkmak gece hırsızlar ne yaptı ve bana yarın ne olcak diye düşünmek yok artık

Sen ne yaptın aldınmı sarıkız
    dolar endeksinden mütevellit altına girmedim.
    ama yıl sonunda ana rezerv altına geçmeyi ve kalmayı düşünüyorum.
    gramda 600 ler var gözüküyor sanki.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Böyle bir haberde var

https://twitter.com/kamerknc/status/...438814720?s=19

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 613/996 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •