Sayfa 769/996 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    doları sat diyor TL al diyor hedef 5.50 diyor jpmorgan diyor.

https://www.bloomberght.com/jpmorgan...siyesi-2262988
    Raporun orijinalini görmek lazım.
    5.50 yazdığını sanmam, 6.50 olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by sniper~ Yazıyı Oku
    Arkadaş geçen hafta 800 milyar m3 rezerv yalanını ajanslara kim servis etti soran yok soruşturan yok.
    Alenen manipülasyon yapıldı. bir gukuk devletinde bunlar olur mu.
    Dün teketek'te aynı konu açıldı. uzmanlar gevşek gevşek gülerek biz de merak ediyoruz dediler.
    Dolari kim aldi arastiran spk bu konuda niye sessiz.? kimler aldi kimler satti ? kamuda gorevli olup onceden petkim alan gecen cuma satti mi mesela.. Petkim alan ve zarar eden yatirimci neden bu konuda hamle yapmadi. Bir tane bile yatirimci buna kafa yormadi nedense. Zarari kabullendiler belli ki.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    1248 tekrar şortlarımı giydim
    Paradigma dayu bu poz. uda 1242 den kapattım

16.96 Since 27 Aralık 2023

İran'da Kovid-19 nedeniyle can kaybı 21 bini aştı

İran'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bir günde 119 artarak 21 bin 20'ye yükseldi.

Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Sima Sadat Lari, devlet televizyonunda Kovid-19 salgınına ilişkin son verileri açıkladı.

Ülke genelinde 2 bin 243 yeni vaka tespit edildiğini ve bunlardan 1121'inin hastanelerde tedavi altına alındığını aktaran Lari, "Maalesef son 24 saat içinde Kovid-19'a yakalanan vatandaşlarımızdan 119'unu kaybettik." dedi.

Lari, böylece virüs kaynaklı toplam can kaybının 21 bin 20'ye, vaka sayısının da 365 bin 606'ya çıktığını aktardı.

Virüse yakalanan hastalardan 3 bin 831'inin yoğun bakım ünitelerinde tedavi gördüğünü söyleyen Lari, şu ana kadar iyileşenlerin sayısının da 314 bin 870'e ulaştığının bilgisini verdi.

Bakanlık Sözcüsü Lari, ülkede yapılan toplam test sayısının ise bugün itibarıyla 3 milyon 113 bin 806 olduğunu kaydetti.

virüsün öldürme oranı her ülkede farklı demek. ? ülkelere göre muamele yapıyor pezo
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. DAHA ÖNCEDEN SAATLİK PERİYOTDAN BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ VE BURAYA EKLEMİŞTİM.O ÇALIŞMAYI TAKİP EDEN ARKADAŞLARIN TREND HAKKINDA ÖNEMLİ BİR BİLGİYE SAHİP OLARAK KAZANDIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM.ŞİMDİ YENİ BİR ÇALIŞMA İLE BAZI HASSAS SEVİYELER KONUSUNDA BURDA BİLGİ PAYLAŞIMINDA BULUNMAK İSTEDİM.ARANIZDA BİLGİ PAYLAŞIMINI HAK EDEN ÇOK DEĞERLİ İNSANLARIN OLDUĞUNU BİLİYORUM.İNŞAALLAH BU ÇALIŞMADA FAYDALI OLUR.

6. şu ana kadar endeksin yaptığı hareketler düşüşe tepki yönünde..... bugün ki kapanış düşüş sinyalini sağlam çakacak....
    artık tamamen günlük göstergelere odaklandım.... gün içi hareketler insanı çok yoruyor... arada bir al sat yapıp, maliyeti düzelteceksin... günlükler al verince al, sat verince sat.... gerisi hikaye

7.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    doları sat diyor TL al diyor hedef 5.50 diyor jpmorgan diyor.

https://www.bloomberght.com/jpmorgan...siyesi-2262988
    Haberi okurken bir başka haber gözüme çarptı "dolarda sert düşüş" 7.40 dan 7.37 ye düşmüş. 5.50 ancak ABD ile ilişkiler düzelip swap ile olabilir.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8. 3. taburu ihtiyat birliği olaraktan cephe arkasına aldık.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 769/996 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •