Sayfa 900/996 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. peki bizim endex de hedef neresi fikri olan? Yani dow şişti diyorsunuz lakin doların babası ora anasıda orası eee sende onun parasiynan efelik yapiyosun ülkende? benim öngörüm jp morgen felan anlamam lakin en cahal adam bile dolar 7 altına indiği an endex roket yok ekonomi kötü yok şu bu bahane anlamaz sürer yukarı lakin dowda olası bir düzeltmeye de kayıtsiz kalmayız ağalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Senin gözlerin niye büyük seni daha iyi görebilmek için senin dişlerin niye büyük seni daha iyi yiyebilmek için alemsin bosgurt dayı
    Boşgurt mu
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    O 500 kere batti ozellikle dolar ve bankalarda

Abd borsalari asiri sisti düzeltme gelmeli artik nasdag 12 bin olmus pandemi oncesi 9000 di
    Bu balon cok olumsuz
    bizim borsa mantıken çıkamaz abi hasbel kader 3 5 at hırsızı 30-40 bin puanlık ralli görünümlü birşeyler yapıyor.
    iso 500 deki şirketlerin 161 milyar dolar borcu var geçen sene 6 lira olan kur. bu sene 7 lira olsa 161 milyar tl kur farkı zararı yazacaklar. hepsinin toplam karı geçen sene 50 milyat tl civarıydı.
    Yatırım yaparken Roma'nın bir günde kurulmadığını ,trade ederken Hiroşima'nın bir günde yok olduğunu HATIRLA..

4.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Boşgurt mu
    Nein bosgurt ş harfi yohh 😊 dayımı severim efendi şahsiyetli kişidir

5.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Boşgurt mu
    O tosbik hep üüüle der, bi türlü öğrenemedi nickimi

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Dolartl göçtü %0,3 aşağıda...ama eurotl de patladı %0,3 yukarıda...şaka bir yana bizim gibi dandik parası olan bir ülke için %1 altındaki hareketler için, hareket bile dememek lazım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    etrafımdaki çoğu kişi evini satınca dolar-altın alıyor...

dolar neyse de ; umarım altın alan çift kaşarlı tost gibi olmaz(hem onstan hem dolar/tl den)
    Gram altındaki son 5 yıldaki ciddi yükselişler sonsuza kadar yükseliş olacak gibi bir algı oluşturdu insanlarda.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

jp Morgan boş rapor hazirlamaz , swap gibi biseyler gelecektir ardından , 5.50 falan uçuk rakamlar..
    dolar 5.50 olursa gram 350 altına gelir , bilmiyorum çok zor bu saatten sonra , borsa 150 bin falan..
    olabilir mi , bilmiyorum..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 900/996 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •