Sayfa 988/996 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Hollandayı bir inceleyin derim. Detayına hakim değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dunyada bula bula hollandayı bulmussunuz onu da incelememissiniz.. enteresan..

hem detayına hakim değilim diyorsunuz hem de hala iddianızı sürdürüyorsunuz..

bakın.. aylık 10 bin tl brüt, ki dunya standartlarında düşük ama ülke standartlarında normal bir maaş, yılda yaklaşık 25 bin tl gelir vergisi öder..

peki bu kişi araba almak istediğinde ne kadar ödüyor.. normal bir aile arabası için 250-300 k ödüyor ki bunun yarısı vergi..

yani 150 bin tl vergi ödüyor.. ki daha yuksek ödeyenlerde var.

yani 150 bin tl demek bu kişinin yıllık vergisinin 6 katı demek.. 6 yılda ödediği gelir vergisi kadar miktarı araba aldığında tek seferde ödüyor..

böyle bir ZULÜM dünyanın neresinde var ????

Türk halkı üzerindeki vergi yuku dunyanın hiç bir yerinde yok..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. Acaba bir kez benim isteğim olsa şu ülkede aklıma yatan birşeyler olsa. Bu pandemi ilk çıktığında dedim ki bu virüs işi azalmayla bitmez tamamen bitmesi için çin 3 ay tam karantina yaptı. Biz maskeyi bile takip takmama konusunu tartıştık ilk aylarda halbuki kac yıl önce çevrilen filmlerde bile tam karantina var ilk başlarda 1 ay yapabilsek bile çok farkederdi. Sonra ne oldu normalleşme diye diye virus iyice yayıldı. Şimdi bence sürü bağısikligina gidiyoruz. Okul konusuna gelince de inşallah herşey eskisi gibi olur ama bence en az bu dönemi uzaktan eğitimle kapatırız gibi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    twitter neden yavaş ya? diğer siteler normal çalışıyor.

Bakanın gündemini kaldırdılar Twitter dan

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Benim gözümden de sağluk bakanı dültü. İlk zamanlar ahan işi bilen bilmediği yerde bilim kuruluna danışan bir bakan süreci ne kadar güzel yönetmeye çalışıyor diyordum. İşi vatırdı son iki ayda turistlerin gelmesi herkesin uçaklarla mesafesiz seyahat etmesi düğün dernekkerin serbest bırakılması herkesin tatile çıkmasının teşvik edilmesine malesef tek kelime etmedi. Arada bir twit arıp duruyor. Sosyal mesafe aman dikkat maske takalım diyip duruyor. Her gün tv ye çıkıp bilgi veriyordu. Sahi iki aydır hiç çıkıp açıklama yaptığını gören var mı
    Başkanım siz yapmayın bari hiç kimsenin bir karar alma ya da tavsiye lüksü yok bu sistemde herkes bir kişinin ağzına bakıyor
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sadece biraz sabır Dostum. Bu göstergeler ile hiçbir yere uçamazlar.
    Kürkçü dükkanına gelmeye az kaldı.
    Tam bir hafta önce yazmışım. Herhangi bir değişiklik yok. Kürkçü dükkanını biraz temizleyelim. Yakında (3-5 ay içinde) misafirleri gelecek.

Son düzenleme : JAS; 30-08-2020 saat: 16:53.

-1.500 açılış iyidir..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    ...............................
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun.

Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 988/996 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •