Sayfa 972/996 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Özel okul sahibi milli eğitim bakanı olunca bazen ne demek istediği karışır. Bizim masrafımızdan kastı kendi okuludur. Devlet okulu değildir
    Dediğiniz gibi karıştı. Benim anladığım okullar kapalı diye milli eğitimin bütçesinde bir azalma olmadı. Dolayısıyla pandemi için ekstra kaynak boşa çıkmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Bakan ogretmen konusunda cok haksiz degil
    Tum kamu saglikci polisi bankasi ptt si hayati kaydi 6 aydir
    Ogretmenler yan gelip yatti hala agliyorlar twiter da tag aciyorlar okula gitmeyelim diye
    Öğretmenlere net bir duzeltme bir titretme sart

3. Bu kanıya nerden vardınız
    Ben devlet okulunda idareci olarak görev yapmaktayım 6 yıldır müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum 6 yılda toplamda 60 gün izin kullanamadim. Sebebi ekders değil okul işleri bitmiyor ilçe MEM sürekli iş çıkartıyor TEOG tercihleri ayrıca 3 hafta okul nakil işleri ve öğrenci velileri bir türlü buna müsaade etmiyor. Okulu bırakıp izne ayrılsam vekaleten bıraktığım han okuldaki müdür okulla adam akıllı ilgilenmiyor ayrıca okulda hersene tadilat yaptırıyoruz (eksik bitmiyor)
    Hafta sonları derseniz ha keza okuldaydim dyk için üstelik sabah 8.30 -15.30 kadar aldığım ücret hafta sonu 60 tl. Aldığım maaş 4400 ayrıca ejder 1400 toplam 5800.
    Bazı Aileler evde 2- 3 çocuğa sahip çıkamaz iken biz cok daha fazla çocuğa göz kulak oluyoruz.
    Basketbol oynarken çocuğun yüzüne basket topu çarptı diye öğretmen arkadasimi şikayet eden veliler oluyor.
    Ayrica okullarda uzaktan eğitim vardı merak etmeyiniz sizler öğretmenler işlerini gayet güzel yapıyorlar. İstisna durumlar yok demiyorum ama büyük cogunluk işini düzgün yapıyor.

4. Unutmadan bu kadar işimin arasında birde fiilasyon ekibindeyim.
    Karantina olması gerekenleri denetliyoruz evden dışarı çıkıyorlar mi diye hergun 3-4 eve gidip kontrol ediyoruz. şimdilik oda kendimizi riske atiyoruz.
    Sizin ovdugunuz postacılar gibiyiz
    Unutmadan ağlamıyorum.
    Devlet bana ekmek veriyorsa uygun gordukleri işleri de yapiyoruz

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bakan ogretmen konusunda cok haksiz degil
    Ogretmenler yan gelip yatti hala agliyorlar twiter da tag aciyorlar okula gitmeyelim diye
    En kutsal görevi yapan guruplardan olan öğretmenler yerine keşke diyanet bütçesi ve imamların durumunu yazsaydınız.
    Bir örnek olarak, yeni yapılan Çamlıca camisinde kaç imam kadrolu görev yapıyor? Haftada kaç saat çalışıyorlar, maaşları ne kadar, ek gelirleri ne kadar? Ve en önemlisi kendileri için lojman olarak kiralanan evlerin aylık kiraları ne kadar ve kim ödüyor.
    Söylenecek çok şey var da neyse.....

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    AYNISINDAN malıç (mİHALLIÇÇIK) TADA VAR
    huzur evinin yan parseli mezarlık.

sanırım meftayı taşıma zahmeti olmasın diye hemen yan yana yapıyorlar!

Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Yaşlılarımıza neden psikoloijik işkence yapıyoruz ki..
    Bear_Bull
    @BearBull26

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bakan ogretmen konusunda cok haksiz degil
    Öğretmenlerden önce devlet işçisine çeki düzen versin. Gidin bakın devletin fabrikalarına, hepsi verimsiz çoğunda üretim bile yok. Ama bir işçi 6bin liradan aşağı almaz, emekli maaşı 6bin civarında olur. Limanda 10 bin lira maaş alıp, evrak getirip götüren işçi var.

Öğretmenler yıllarca fedakarlık yapmış insanlardır. Pandemi sürecinde uzaktan eğitim yaptılar yan gelip yatmadılar. Sürekli öğrencileri ile irtibat halinde oldular.

Sizin zihniyetiniz kokuşmuş, kararmış kalp zihniyeti. Allah bilir şehit olmayan polis, askeri de yan gelip yatıyor sayarsınız. Şehit olmamış ya demek ki terörle mücadele etmemiş hesabı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. [QUOTE=vicente;4720996]Bakan ogretmen konusunda cok haksiz degil
    Öğretmenlere net bir duzeltme bir titretme sart[/
    Öğretmenler değil bu ülkedeki birçok kurumda laçkalık diz boyu.O belediyelerde 3-4 dört kurumda birden çalışıp 3 4 ayrı maaş alanları niye belirtmediniz?Ya da benim seçtiğim o belediye başkanları yardımcılarının makam araçlarından niye bahsetmediniz?Ya da babasının makam aracını alıp çakarlarla emniyet şeridinden giderken canlı yayın yapan o gariban babası vekilden niye bahsetmediniz.ya da 1000 odadan ya da ya da ya da................................................ ......BİR İNSANI BİLGİ BAKIMINDAN EĞİTİP AHLAK BAKIMINDAN EĞİTMEZSENİZ TOPLUMUN BAŞINA SADECE BİR BELA YETİŞTİRİRSİNİZ.Maalesef bizim ülke bu.Bilgili ama ahlaksız bir toplum

Sayfa 972/996 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •