Sayfa 98/996 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Viop - XXIII

Abd seçimlerinde Türkiye sürekli gündemde olacak.
    Buna hazır olun.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Şunu anladım Amerikan başkanlarının yüksek oranda B12 eksikliği var
    veya küçükken menerjit geçirmişler. Muhalefete destek vereceklermiş

3.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    iç piyasada habire saydırıyordun şimdi sıra uluslararasına mı geldi
    Sutoglan seni sevmedim

4. Allah akıllarını Gıt eylemiş canları o kadar değerli ki korkup kaçarlar mertçe savaşmazlar ya da başkalarını öne sürerler Tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi ama Allah bizimledir Yeter ki biz Allah'ın yolundan Ayrılmayalım....

5. Biz dışarıdaki görünen düşmanlardan değil içimizdeki hainlere daha çok dikkat etmeliyiz

6.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Biden'ın söylediklerine çok fazla takılmaya gerek yok. Amerika'da siyaset bizdeki gibi değil. Adamlar en sert söylemleri dile getirir sonra hiçbir şey olmamış gibi geri vites yaparlar. İranlı general öldürüldükten sonra Amerikan üssüne saldırı olunca tüm dünya savaş mı çıkıyor derken Trump çıkıp "Aslında İranla ışidle mücadele konusunda aynı saftayız" gibi bir açıklama yapmıştı.

Süleyman Demirel'in söylediği "dün dündür bugün bugün" sözü Amerika için uyarlarsak "Az önce az önceydi. Şimdi şimdidir."
    Hocam güldürdünüz beni. Çok şakasınız. Özellikle şu yazınızdaki "Amerika'da siyaset bizdeki gibi değil. Adamlar en sert söylemleri dile getirir sonra hiçbir şey olmamış gibi geri vites yaparlar." ifadesi tam bizi tarif ediyor.

7. Öyle anlaşılıyor ki Ocak ayındaki aklı evvel bidonun söylediği, zor durumda ki ikitidarin can simidi olmuş. Ciner grubuna ihtar gitmiş gibi. Troller kaynıyor. İncesi de ortada geziniyor. Seçim var seçim

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Biz dışarıdaki görünen düşmanlardan değil içimizdeki hainlere daha çok dikkat etmeliyiz
    Kim bunlar hükümeti eleştiren mi keşke Yunan galip gelse diyen mi.

Sayfa 98/996 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •