Sayfa 101/996 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop - XXIII

Bedel ödeyeceğiz diyen dallamaya bir tane o. çocuğu trol Demiyorki milyonluk evinde oturup milyonluk aracına binip milyonluk hayatını yaşarken ne bedeli ödeyeceğiz iç kurusu

Sonrada allah kitap vatan edebiyatı yaparsınız

Gidin taptığınız şeytanınızı taşlayın ak troller yalamayla vatan kurtulmaz

Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Troller den kasıt beni kast ediyorsan Sen bağımsızlığını hürriyetini Amerika'ya teslim etmişsin derim benim özgürlüğüme Kimse laf söyleyemez hürriyetine karışamaz bunun Parti ile alakası yok iyi yöneten gelir kötü yöneten gider hepimiz bunu destekleriz düşüncemiz budur
    Katarlıya lübnanlıya malezyalıya memleket satılırken neredeydin sesin çıkmıyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

brent

aylık

11 dolarlara yada dahada aşağı düşebilir.

Böyle giderse topic ayı çıkartmayacak 101 sayfa oldu 24 saatte

biride grafik verip duruyor.

Trolleri engelleyip geçiyorum.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iyi de orada su soguk.

Denize nasil gireceksin ?
    Sıcak su isteyenler hamama gitsin, Altınoluk dan herkese sevgiler..

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Troller den kasıt beni kast ediyorsan Sen bağımsızlığını hürriyetini Amerika'ya teslim etmişsin derim benim özgürlüğüme Kimse laf söyleyemez hürriyetine karışamaz bunun Parti ile alakası yok iyi yöneten gelir kötü yöneten gider hepimiz bunu destekleriz düşüncemiz budur
    Bağımsızlığı chp ve diğerlerimi veriyor.... 18 senedir bağımsızlığımız yerin dibine girdi.... 2002-2009 yılları arasında devletin kurumlarını yok yere satan, dolar çıkmıyor diye ülkeyi bol bol dolar borcuna sokan CHP ve Diğerleri mi şimdi?
    MB nın rezervlerini ve devlet bankalarının rezevlerini ben mi boşalttım? Bağımsızlık elden gitmiş, sen hala kahramanlık yapıyon.
    İleri ki dönemlerde, bunların ve sizin yaptıklarınızın acısını bizler çekeceğiz. Hala bağımsızlık diyorsunuz yaaaa

Sayfa 101/996 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •