Sayfa 1035/3945 İlkİlk ... 3553593598510251033103410351036103710451085113515352035 ... SonSon
Arama sonucu : 31554 madde; 8,273 - 8,280 arası.

Konu: Genel sohbet aktualite ve istekler.

tohumluk temizleme makinesi

zira ve değirmen sahiplerine teshilat (kolaylık) olmak üzere bu kerre mayer markalı ve teminatlı buğday temizleme makineleri gayet ehven fiatla füruhat edileceğinden (satılacağından) talip olanların merkez kumandanlığı karşısında agah paşa zade memduh beye müracaat eylemeler.
    4 aralık 1923

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    selamlar hayırlı sabahlar,
    yetmişe dayandık
    Maşaallah Hocam tahminim doğru imiş.

Allah hayırlı ömürler versin.

3.  Alıntı Originally Posted by fsaral Yazıyı Oku
    Sn. cefaks, KRTEK'in anlık pastasını ve devre kesmesine neden olan son işlemlerin görüntüsünü paylaşabilme şansınız var mı? Teşekkür ederim.
    Merhaba sayın cefaks, yukarıdaki mesajıma karşılık dün paylaştığınız anlık veri dolayısıyla pozisyonumu zararla kapatmaktan kurtulup bugün kendimce fena olmayacak şekilde bir kârla kapattım. Dolayısıyla bunun bir kısmını az veren candan çok veren maldan özüyle vakıflardan birine sizin gıyabınızda bağış olarak aktaracağım. Bilirim, sağ elin verdiğini sol el görmemeli, lakin sizin özel mesaj alma özelliğiniz aktif olmadığı için buradan yazmak mecburiyetinde kaldım. Eğer sizin özellikle bağış yapılmasını istediğiniz bir kurum varsa lütfen belirtin olur mu? Sizin cevabınızı bekliyor olacağım. Tekrar çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

4. Acsel ve egpro takas alabilirmiyim teşekkürler iyi akşamlar

Alıntı Originally Posted by fsaral Yazıyı Oku
    Merhaba sayın cefaks, yukarıdaki mesajıma karşılık dün paylaştığınız anlık veri dolayısıyla pozisyonumu zararla kapatmaktan kurtulup bugün kendimce fena olmayacak şekilde bir kârla kapattım. Dolayısıyla bunun bir kısmını az veren candan çok veren maldan özüyle vakıflardan birine sizin gıyabınızda bağış olarak aktaracağım. Bilirim, sağ elin verdiğini sol el görmemeli, lakin sizin özel mesaj alma özelliğiniz aktif olmadığı için buradan yazmak mecburiyetinde kaldım. Eğer sizin özellikle bağış yapılmasını istediğiniz bir kurum varsa lütfen belirtin olur mu? Sizin cevabınızı bekliyor olacağım. Tekrar çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.
    selamlar:
    1- mesaj kutum açık günde en az 10 mesaj geliyor:
    2- bu düşüncenizle beni can damarımdan vurdunuz,
    Allah sizden razı olsun.
    3- kurumlara bağış yapmayı başımdan geçen bazı olaylardan dolayı uzun zamandır bırakmışım,
    fakat kaza ve belayı önlemesi için tabiki yapmaya devam ediyorum.
    4- yolda yürürken gördüğüm çop toplayan başta çingene ve memelektimizde bulunan afgan suriyeli vatandaşlara verip hiç arkama bakmadan gidiyorum.
    bunlardan birine verebilirsiniz.
    Allah şimdiden kabul buyursun...

6. Sn.Cefaks rica etsem maktk genel takas paylaşabilirmisiniz teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    selamlar:
    1- mesaj kutum açık günde en az 10 mesaj geliyor:
    2- bu düşüncenizle beni can damarımdan vurdunuz,
    Allah sizden razı olsun.
    3- kurumlara bağış yapmayı başımdan geçen bazı olaylardan dolayı uzun zamandır bırakmışım,
    fakat kaza ve belayı önlemesi için tabiki yapmaya devam ediyorum.
    4- yolda yürürken gördüğüm çop toplayan başta çingene ve memelektimizde bulunan afgan suriyeli vatandaşlara verip hiç arkama bakmadan gidiyorum.
    bunlardan birine verebilirsiniz.
    Allah şimdiden kabul buyursun...
    Allah sizden de razı olsun, sayın cefaks. Eskiden bir ara size mesaj yazmayı denediğimde bahsettiğim benzer bir mesajla karşılaştığımı hatırlıyorum, belki de yanlış hatırladım. Dediğiniz gibi sizin isteğinizi yerine getireceğim. Tekrar sağolun.

cümleten selamlar hayırlı sabahlar,
    dünkü kapanışlar.

Sayfa 1035/3945 İlkİlk ... 3553593598510251033103410351036103710451085113515352035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •