Sayfa 345/380 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 3033 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Aralık'ta ithal ilacın ruhsatı bitiyordu...bakalım devanin ürettiği ilaç hemen devreye girecek mi

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Son çeyrekte dolar bu seviyelerden kapanis yapmasını,eğer artacaksa dolar ilk çeyrekte artmasını yeğlerim...yeni urunler ilaç zammı dolar kuru derken yine deva herkesi ters köşe yaptıracak bı ilk çeyrek kârı getirecektir ortak

genede 30 olaydı iyiydi ortak

3. Bundan en fazla 15-20 gün önce Konya, 600-700 arasıydı, bi yakınıma aldırdım, al en az bini var demiştim. Brüte girdi, tek emir vs derken şu an 1050 lerde, adam çok panik olmuş, brüt tek emir vs bilmiyordu))) bi de bu çok bilen teknikçi höstatlar , çok bilmiş tipler ceza aldı brüt vs demiş, korkmuş))) yüne de tutmuş, satmamış.

Egeen 600-700 tl iken o sayfada defalarca yazdım. Brüte girmezse gitmez diye)) brüte girdi kağıt önü açıldı. Şu an 1500 lerde.. öncesinde tavan taban , in çık , çık in, asansör hareketler, at hırsızları piyasayı sövüşlüyordu,

Bizim ahali , brüt , tek emir vs
    Ceza diyo. Ne cezası?? Miss gibi
    Bu algı yüzünden herkeş satıp gidiyo, kağıt rahatlıyor. Robotlar, alsatçılar dan kurtuluyor. Düşecekse düşüyor, çıkacaksa çıkıyor. Sanki herkes milyon dolarlarla trade eden müthiş trader..

Tahtada her gün 5000 milyon trilyon işlem hacmi , akşam %0.1 artmış, aylık %1 artmış, eeee ne anladım bu işten? Her gün hacim olmuş, robotlar, alsatçılar her gün tahtada cirit atmış, yatırımcıya hiçbir faydası yok.

Burda da aynı. Normal yurtdışı uluslararası değerleme metodları,f/k, favok, bilanço vs lere göre bana göre yeri burlar değil. Lakin, abuk sabuk haberler, robotlar, alsatçılar, panikçiler vs yüzünden tahta çorba.
    Brüte girmesi, tek emir, internet yasağı vs için SPK nın koşulları var. Demek ki şartlar oluşmuyor, o kadar dülekçeye rağmen.

Bu yüzden böyle ssçma sapan takılıyor.
    Ben ; hacimdi, trade di, robottu vs di, borsamıza, ve de şirket değerlemelerine bi katkı verdiğini düşünmüyorum. Yatırımcı için bunlar boş iş.
    Heee piyasayı yolalım, trade edelim, robotlar, teknik mekanik vs ciler içinde benim düşüncelerim, boş iş. Değil bir gün hisselerde saniye bekleyemeyenler , brüt alsat olmayınca, kabus, hemen kaçıyorlar başka tahtaya.,,
    Neyse, brütlü brütsüz, öyle böyle şöyle)) gitsin de diyelim. Umut fakirin ekmeği.

Al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Her sozlerinizde haklısınız...bu robotlar sıkıysa fkyi 5 e indirsin...görsünler ebelerinin orekesini....bir gün robotlar da pes eder..şimdi takilsinlar bakalım...1 ay önce 18 lerde takılıyorlardi...daha sonra 30 larda takilacaklar inşallah sonra kopacak belli bı fiyattan sonra
     Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bundan en fazla 15-20 gün önce Konya, 600-700 arasıydı, bi yakınıma aldırdım, al en az bini var demiştim. Brüte girdi, tek emir vs derken şu an 1050 lerde, adam çok panik olmuş, brüt tek emir vs bilmiyordu))) bi de bu çok bilen teknikçi höstatlar , çok bilmiş tipler ceza aldı brüt vs demiş, korkmuş))) yüne de tutmuş, satmamış.

Egeen 600-700 tl iken o sayfada defalarca yazdım. Brüte girmezse gitmez diye)) brüte girdi kağıt önü açıldı. Şu an 1500 lerde.. öncesinde tavan taban , in çık , çık in, asansör hareketler, at hırsızları piyasayı sövüşlüyordu,

Bizim ahali , brüt , tek emir vs
    Ceza diyo. Ne cezası?? Miss gibi
    Bu algı yüzünden herkeş satıp gidiyo, kağıt rahatlıyor. Robotlar, alsatçılar dan kurtuluyor. Düşecekse düşüyor, çıkacaksa çıkıyor. Sanki herkes milyon dolarlarla trade eden müthiş trader..

Tahtada her gün 5000 milyon trilyon işlem hacmi , akşam %0.1 artmış, aylık %1 artmış, eeee ne anladım bu işten? Her gün hacim olmuş, robotlar, alsatçılar her gün tahtada cirit atmış, yatırımcıya hiçbir faydası yok.

Burda da aynı. Normal yurtdışı uluslararası değerleme metodları,f/k, favok, bilanço vs lere göre bana göre yeri burlar değil. Lakin, abuk sabuk haberler, robotlar, alsatçılar, panikçiler vs yüzünden tahta çorba.
    Brüte girmesi, tek emir, internet yasağı vs için SPK nın koşulları var. Demek ki şartlar oluşmuyor, o kadar dülekçeye rağmen.

Bu yüzden böyle ssçma sapan takılıyor.
    Ben ; hacimdi, trade di, robottu vs di, borsamıza, ve de şirket değerlemelerine bi katkı verdiğini düşünmüyorum. Yatırımcı için bunlar boş iş.
    Heee piyasayı yolalım, trade edelim, robotlar, teknik mekanik vs ciler içinde benim düşüncelerim, boş iş. Değil bir gün hisselerde saniye bekleyemeyenler , brüt alsat olmayınca, kabus, hemen kaçıyorlar başka tahtaya.,,
    Neyse, brütlü brütsüz, öyle böyle şöyle)) gitsin de diyelim. Umut fakirin ekmeği.

Al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. morphy kanunu işlesin diye bi miktar satıp rygyo aldım sattım tekrar çıktığım yeden deva aldım. Moprhy bile işlemedi. Ha ne kazandım
    75 tl 25 dakka

6. Venezuela ve Arjantin i sayma dünyanın en yüksek faizini veriyoruz ama yine de bir günde rezerv para karşısında tl'miz yüzde 3 değer kaybediyor.

Bizim spekde mal mal izliyor.

Defansif hisse diye aldik 10 maçta 107 gol yiyen takıma döndü.

https://youtu.be/LVCn1b0c61U

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7. Libyaya insani yardım taşıyan bir gemimizi alman fırkateyn ile beraber bir Yunanlı komutanin koordinasyonunda durdurup aramışlar diye bir haber gördüm,mürettebatın çektiği bir video filanda koymuşlar.Link verecektim ama kaynağı bulamadım ama internetten aranirsa bulunur sanirim.Acaba ondan mı bozuldu borsa birden? Döviz de birden fırladı zaten.

8. NOT : Herkes aşı için çok ümitli.
    Aşı işi boş çıkacak en fazla koruyuculuğu 3-5 ay sürüyor phiser Ceo'su koruyuculuk süresini bilmiyorum dedi, kimse de bilmiyor. Aşı ticari boyutu da var. Birde devamında ilacı dayayacaklar ordan da güzel bir vurgun.
    Bu virüsün tedavi ilacı çıkmayana , tedavide hastayı öldürmesin yeterli yada virüs mutasyona uğrayıp öldürücü etkisi azalmayana kadar pandemi devam edecek.
    Buda ilaç firmalarına daha çok yarayan bir süreç olacak.
    Tabi gönül isterdi bu böyle olmasaydı.
    Son düzenleme : progen; 23-11-2020 saat: 19:12.

Sayfa 345/380 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •