Sayfa 78/98 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketin eksileri tek bu değil.
    👉En son açıklanan bilanço daki net kar rakamına firma çalıştırdıklarına inanmıyorum.bir kadar ciro yap 11milyon finansman gelirin olsun.
    👉72. 5 milyon ciro ile sadece 4 milyon kar yap. İnsana aptalsın derler.
    👉Elemanlar profesyonel değiller.
    👉Yatırımcılarına dürüst değiller.
    👉Yatırımcı ilişkilerine ulaşmak bilgi almak mümkün değil.
    ZİRA BEN TEK DNISI YATIRIMCISI DEĞİLİM. YATIRIMCISI OLDUĞUM DİĞER ŞİRKETLERE ULAŞMAK VE BİLGİ ALMAK GAYET KOLAY.

2. 👉Yurtdışı fuarlara katılmaları beni heyecanlandırdı
    👉İhracat payını artırmaları önemli. Artmış mı azalmışmı ilerleyen bilanço larda göreceğiz.
    👉Yurtdışı firmalarla işbirliği yapılırsa global bir şirket olma yolunda ilerler
    👉Bunun için vizyonu geniş patrona ihtiyaç var

3. pınokyo gibi burunu uzatıp duruyor ..?
    zamanı geldiginde yukselmeside bir o kadar hızlı olacaktır..
    ortak satışı bana ky algıyı kırıp malı toplamak diye düşünüyorum..
    sabır eden sefasınıda görecektir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Şirket, yatırım yapan, büyüyen, iyi yönetilen ve şeffaf bana göre. Şirketin sosyal medyada hesapları var ve gelişmelerden haberler veriliyor. 5. üretim tesisi yılbaşına yetiştirilmeye çalışılıyor. En büyük avantajı da hemen hemen her sektöre, yalıtım malzemeleri üretiyor. Köklü bir firma ve dürüst yönetildiğine inanıyorum.
    Şayet ortak satışı olacaksa, bunun kurumsal yatırımcılara blok olarak, yada tahtadan olacaksa, piyasanın uygun koşullarında, daha üst fiyatlardan, tahtayı bozmayacak şekilde olacağını tahmin ediyorum. Bakalım artık, hayırlısı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    pınokyo gibi burunu uzatıp duruyor ..?
    zamanı geldiginde yukselmeside bir o kadar hızlı olacaktır..
    ortak satışı bana ky algıyı kırıp malı toplamak diye düşünüyorum..
    sabır eden sefasınıda görecektir..?
    Sulzer hocam burdaysa vardır bir hikmet👍

6.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Şirket, yatırım yapan, büyüyen, iyi yönetilen ve şeffaf bana göre. Şirketin sosyal medyada hesapları var ve gelişmelerden haberler veriliyor. 5. üretim tesisi yılbaşına yetiştirilmeye çalışılıyor. En büyük avantajı da hemen hemen her sektöre, yalıtım malzemeleri üretiyor. Köklü bir firma ve dürüst yönetildiğine inanıyorum.
    Şayet ortak satışı olacaksa, bunun kurumsal yatırımcılara blok olarak, yada tahtadan olacaksa, piyasanın uygun koşullarında, daha üst fiyatlardan, tahtayı bozmayacak şekilde olacağını tahmin ediyorum. Bakalım artık, hayırlısı olsun.
    Şirket şeffaf değil hocam. Fabrika haberleri yayınladıklarına bakmayın.yatırımcı ilişkilerini bir arayın derim o zaman fikriniz değişir.şirketle ilgili hiçbir bilgi verilmez.üstü kapalı kelimeler...

7. Metin bey patron fabrikanın son halini paylaşmış devasa bir fabrika.fabrika açılınca bu fiyatlar hayal olacakmış bakacağız.
    Birgün biri gelip iyi toplayacak ve kağıdı baskılayayım diye düşünen tahtada ki zatlar baskı yaparken mallarından olabilirler bu ihtimal😀

8. Dün patron tv de konuştu. Ben dahil yatırımcıları güzel şeyler anlatacağını düşünürken bir çuval inciri berbat etti diyebilirim.
    Yeni fabrika kuruluyor yeni yatırım heyecanı hiç yoktu.
    Patron yine çıktığı diğer yayınlarda konuştuklarına benzer bir konuşma yaptı yatırımcılarına hiç ümit vermedi ve kağıdı bastılar...
    Ama satır aralarında bazı sözleri vardıki cımbızla çekip aldık. Yeni yatırım tam kapasiteye ulaşınca ciro kadar katkısı olarak anladım ben. Yanlışım varsa lütfen düzeltin.
    Tahminimce bu yılı projeksiyonların üzerinde dediğine göre 90 100 arası bir ciro ile kapatma ihtimali olabilir.zira 9 aylık 72 sanırım.
    Ciro katlanırsa diyelim 200 milyon ve kar marjı a göre Ödenmiş sermayesi kadar karlar ileriki yıllarda açıklanır.ve Ödenmiş sermayesi kadar kar açıklayan şirketlerin fiyatları ortada...
    Benim için kumbara hissesi.
    İsterdimki böyle bir şirketin patronunun vizyonu geniş olsun. Sen global şirket olmak global oyuncu olmak istiyorsan global bir şirketle ortaklık kurmalısın.

Sayfa 78/98 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •