Sayfa 83/98 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 657 - 664 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    patron ve spek kardeş ne yapmak istiyor anlamak mümkün degil ...?
    fakat boş bir şirket degil ky verin malı kurtulun diye baskı yapıyor bazı guruplara dadanmış verin kurtulun hisse dahada düşecek diyorlar paralı işsiz kalmış spek adamları :mıçınız yiyorsa bence 1.00 tl getirin çok degerli patronda satacagı 8 milyon hisseyi 1.00 tl den satsın hiç beklemesin 2 euro yu :
    Sulzer hocam bir düzeltme yapmanız gerekiyor. patron 8 milyon değil 800.000 lot satacak

2.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Sulzer hocam bir düzeltme yapmanız gerekiyor. patron 8 milyon değil 800.000 lot satacak
    aynen haklısınız virgülü kaçırmışım aklımda 8 kalmıştı şimdi baktım kap,a DOGRU 800.000 BİN :
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. https://invst.ly/x4inp

az kalmış gözüküyor bunlar son rutuşlar ..?
    50/200 günlük ortamalar 11.80
    kapanış 11.75
    sonrası golden gros .. .Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Hocam 1 TL yi boşver 8 e getirsinler. Hatta 10 a kadar bassın lar. Tahtayı gözünün ucuyla izleyenler muhakkak vardır. Şirket dolayısıyla patron biraz vizyon sahibi olsun biraz şirkette değişiklikler olsun bakın görünki verin kurtulun diyenlere tahtada verin defolun gidin diyen gerçek yatırımcılar olacaktır. Ben bunu durdo da yaşadım. Tahtada millete illallah ettirdiler istedikleri gibi at koşturuyor Du. Birileri çıktı hatta biride diyebilirim tahtaya defolun gidin yazdı. Bu ne demek 2 3 bin lot kademe olan tahtada adam 50 Bin 50 bin yazdı. Veren verdi verdikçede alındı.
    Şu an tahtada at koşturan spek müsveddeleri o gün gelince napacak lar göreceğiz.
    Şirket vizyonunu geniş tutup stratejik yabancı bir ortak bulsun biraz iş yapsın bakın bu spek müsveddeleri napacak.
    O zaman gerçek yatırımcı tahtaya gelecek.hop aşağı hop yukarı olmayacak.
    1.00 tl demem zaten hisseden kopmayacagımı bilmesi amacı ile spek kardeşe sözüm dü..?burayı izliyorsa diye
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. bugün son 1 saat te mütiş satışlar oldu ve stoplar patladı ..? ben 1 lot dahi satmadım satmayıda düşünmüyorum: Y.T.D
    dnısı ise zaten herzamanki huyunu degiştirmedi ..?
    istedikleri kadar teknigi bozmaya calısın tahtacı :
    ısıldayan demir pas tutmaz diye bir sözümüz var..spek kardeşde istedigi kadar karatmaya çalışsın ..
    her halde ne demek istedigim anlaşılmıştır
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bugün son 1 saat te mütiş satışlar oldu ve stoplar patladı ..? ben 1 lot dahi satmadım satmayıda düşünmüyorum: Y.T.D
    dnısı ise zaten herzamanki huyunu degiştirmedi ..?
    istedikleri kadar teknigi bozmaya calısın tahtacı :
    ısıldayan demir pas tutmaz diye bir sözümüz var..spek kardeşde istedigi kadar karatmaya çalışsın ..
    her halde ne demek istedigim anlaşılmıştır
    Kesinlikle tekniği bozmaya çalıştılar hocam. Bir kağıtta yım 13 senedir hala tutuyorum.
    Bunuda tutarız.biz yatırımcıyız trader değil.
    Birgün yine böyle tahtaya basmak isterlerken malları ellerinden gider.

7. son fısıltılara göre tahtacı ve giren kurup bir çatışma içine girmiş ve tahtacı gurubu def etmiş ..şayet bu dogru ise artık tahtacı oyunu kuralına göre oynayıp yukarı hamleler yavaş yavaş olması gerekiyor..kısmet
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Şirketin iş alanı güzel,
    Patron da iyi niyetli biri,
    Yatırımcı ilişkiler çok acemi,
    Hisse fiyatı biraz pahalı,
    ancak gelecek bilanço İle iyi yerlere geleceğini düşünüyorum,
    Şuan ortak değilim, göz ucuyla izliyorum,
    Herkese bol kazançlar.

Sayfa 83/98 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları