Sayfa 86/98 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 681 - 688 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. yatırımlarınız var , büyüme isteginizi takdir edıyorum..ciro artışınız mevcut buda güzel..hisse adedinız az operasyon yememişsiniz bu da takdire şayan...kasanızda para var mevduat hesabına geçmişsiniz vergı ındırımı sağlanmış gayet güzel..teşvik de alınmış....bir hissenin yükselmesi için daha ne olabilir ?? DNISI merhaba biz geldik )) kalıcıyız ..

2.  Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    yatırımlarınız var , büyüme isteginizi takdir edıyorum..ciro artışınız mevcut buda güzel..hisse adedinız az operasyon yememişsiniz bu da takdire şayan...kasanızda para var mevduat hesabına geçmişsiniz vergı ındırımı sağlanmış gayet güzel..teşvik de alınmış....bir hissenin yükselmesi için daha ne olabilir ?? DNISI merhaba biz geldik )) kalıcıyız ..
    Atana babana rahmet üstadım.
    Söylenebilecek herşeyi söylemişsiniz.
    Hoşgeldin üstadım

3.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Atana babana rahmet üstadım.
    Söylenebilecek herşeyi söylemişsiniz.
    Hoşgeldin üstadım
    Estağfurullah üstadım , cümle geçmişimize rahmet olsun..Besmeleyi çektik başladık geriside nasip..biz uzun vade yatimciyiz , gerisini onlar düşünsün ))

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    Estağfurullah üstadım , cümle geçmişimize rahmet olsun..Besmeleyi çektik başladık geriside nasip..biz uzun vade yatimciyiz , gerisini onlar düşünsün ))

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtaya uğur getirirsiniz inşallah üstadım.
    Uzun vade candır.bu tahtada sizin gibi temeline inanıp uzun vadecilerle eninde sonunda biryerlere gelinir.
    Bereket getirirsiniz inşallah bol kazançlar..

5. Bi sen eksiktin gel bakalım spegin kucağına
     Alıntı Originally Posted by behzad2525 Yazıyı Oku
    yatırımlarınız var , büyüme isteginizi takdir edıyorum..ciro artışınız mevcut buda güzel..hisse adedinız az operasyon yememişsiniz bu da takdire şayan...kasanızda para var mevduat hesabına geçmişsiniz vergı ındırımı sağlanmış gayet güzel..teşvik de alınmış....bir hissenin yükselmesi için daha ne olabilir ?? DNISI merhaba biz geldik )) kalıcıyız ..

6. Bi cacık olmaz... inanmayın.. ömür törpüsü... yakmayın ky yı

7. Var bir karın ağrısı ( işlem hacmi yerlerde,bende ki malları satsam şuan -5 yaptırırım) sabırla beklemeye devam inşallah...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

8. Şahsi düşüncem;
    Şirket yıllıktan ziyade çeyreklikte büyüme göstermiş. Bu yüzden sürekliliği kafamda soru işareti oldu. İlk yılından temettü vermesi yönetimin iyi niyetli olduğu ve kasasında para olmasından dolayı iyi yönetilirse çok iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Ama yine de vasatın altı

Sayfa 86/98 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •