Sayfa 34/98 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 265 - 272 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    4 kişi 168 hesap mı?
    bu nasıl iş anlamadım aynı bankadan birden fazla yatırım hesabı açsan her bir yatırım hesabına ayrı ayrı mı 32 lot veriyorlar,yoksa illaki farklı bir bankanın yatırım hesabımı olacak

2.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    112 TL lik mala göz koymak. Bu kadar uğraşmaya değmez. Benden istesinler şimdiden 300 TL ye virmanlayayım

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben dediğinizi dün yaptım, yalnız 300 TL değilde 31 lot için 140 TL ödedim.

3.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    14:4017 itibari ile;

5.809.939 adet işlem olduğu ve 20.450.985,28 tl işlem hacmi yanısıra Gedik yatırımın bir çok aracı kuruma 13:58:43 de en son işlem olarak 1 er lot verdiği görülüyor, kafam karıştı şimdi
    yanlışım varsa biri düzeltsin lütfen yukarıda belirttiğim üzere işlem gören pay oranı ve miktarı yazılı olmakla beraber halka arz olacak hisse sayısı 8.700.000 adet değil miydi? sanki bir yerlerde bir terslik mi var yoksa ben mi öyle anladım

Not: yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece kendi düşüncelerimdir ve her yatırım kişinin kendi hür iradesi ile yapılmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    4 kişi 168 hesap mı?
    şikayetvar da osmanlı menkulu şikayet etmiş bir de acayip komikti :D

5. Toplam talep miktarı ne kadar oldu acaba.

Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    şikayetvar da osmanlı menkulu şikayet etmiş bir de acayip komikti :D

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Küçük Yatırımcı akıllı ve ilkeli davranarak bu şirkete yatırım yapmamalı. Yatırımcısına 32'şer lot veren şirketin amacı ve hedefi ortadadır. Tavandan mal çakıp mağdur yaratmak. Borsa okur yazarlığı olmayan arkadaşlar BIST 30'dan şaşmayın.

8. Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by NBC Yazıyı Oku
    Küçük Yatırımcı akıllı ve ilkeli davranarak bu şirkete yatırım yapmamalı. Yatırımcısına 32'şer lot veren şirketin amacı ve hedefi ortadadır. Tavandan mal çakıp mağdur yaratmak. Borsa okur yazarlığı olmayan arkadaşlar BIST 30'dan şaşmayın.
    Şirketin çapına göre finansallarını beğendim.Finansal borcu yok gibi,karlılık fena değil, geçmiş yıllar karı olan ve karın %30 unu dağıtacağım diyen bir şirket.Gel gör ki ben herkese 32 lot dağıtıldığını düşünmüyorum.Nitelikli ve kurumsal yatırımcılar pastadan büyük bir pay aldıktan sonra,kalan lotların eşit olarak bireysel yatırımcılara dağıtıldığını düşünüyorum.Ufak çaplı halka arzların da yatırım yapılacak bir esprisi kalmadı.Tahta alış fırsatı verdiğinde zaten %100 üzerinde primlenmiş oluyor.Yakında Esenboğa Elektrik halka arzı olacak.10 lot kadar dağıtırlar artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 34/98 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •