Sayfa 59/98 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 465 - 472 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Ukalaligi yapan sensin. Terbiyeni takin once. Foruma girip buraya yazana kadar google a sorsan zaten cevabini alirdin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haddini bil. İşlem saatlerini bilip paylaşmış olman seni çok bilgili yapmaz. Brüt takasta olan hiç hissem olmamış olması da beni cahil yapmaz.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Sayin Pit yılların borsacısı bilgili bir kişidir. Forumun amacı bilgi paylaşmaktır.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayin Pit yılların borsacısı bilgili bir kişidir. Forumun amacı bilgi paylaşmaktır.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler. Bu forumun eskilerindenim. Borsa hayatım 90 lı yıllara dayanır.Yıllarca sahip olduğum bilgileri dilim döndükçe paylaşmaya çalıştım. Çünkü bu forumun bugünkü maddi manevi birikimimde geldiğim noktaya katkısı büyük. Ancak gel gör ki gösterilen muamele bu foruma yakışmaz. Neyse insan herkesi kendi gibi sanarmış

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Pardon ama 2kisi konusurken neden 3.olmak icin caba gosteriyorsun?

Adam bir soru sormuş sen niye atlıyorsun hemen, sana mi sordu soruyu da ukala cevap veren sensin. Yoksa burda milletin avukatlığını sen mi yapıyorsun. Geçen bende bir soru sordum sanki sen doğuştan öğrenmiş gibi cevap yazıyorsun.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hissenin tarihsel olarak 02.09 ve 16.09 arasındaki değişimini paylaşmak isterdim ama sistem izin vermiyor. Muhtemelen ben beceremiyorum.

Dilerseniz yazarak iletebilirim.

02.09 gününden bugüne takas değişiminde 3 kurum alıcı tarafında öne çıkıyor.Gedik,info ve A1 capital.

http://share.matriksdata.com/share.a...09162100580862

http://share.matriksdata.com/share.a...09162102138363
    Pazartesi nin takaslar çarşamba salı takası perşembe olucak bürüt takas olduğu için geç görünüyor. Benin salı aldıklarım aracı kurumda var takasta yok perşembe olur

6. DNISI TAKAS farkı

Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hissenin tarihsel olarak 02.09 ve 16.09 arasındaki değişimini paylaşmak isterdim ama sistem izin vermiyor. Muhtemelen ben beceremiyorum.

Dilerseniz yazarak iletebilirim.

02.09 gününden bugüne takas değişiminde 3 kurum alıcı tarafında öne çıkıyor.Gedik,info ve A1 capital.

http://share.matriksdata.com/share.a...09162100580862

http://share.matriksdata.com/share.a...09162102138363

3.9.2020-16.9.2020 takas farkı
    sistem 2.9.2020 yi kabul etmiyor.

Takasların konsolide olması baya zaman alır. Özellikle brüt takas sürerken bu durum biraz daha zor.Bilgiler için teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Takasların konsolide olması baya zaman alır. Özellikle brüt takas sürerken bu durum biraz daha zor.Bilgiler için teşekkürler
    Biliyorum, kesinlikle haklısınız...
    Forumdan talep eden olduğu için gönderdim.
    mesela bu Takasta görünen bir aracı kurum geçen gün yasak olmasına rağmen açığa satış yaptı.... sistemin izin vermemesi gerekirdi oysa ki...
    SPK ya bildirdim bakalım ne cevap verecekler.

Sayfa 59/98 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •