Sayfa 88/98 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 697 - 704 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Dinamik Isı/Akdaş: Yeni fabrikamız tam kapasiteye ulaştığında mevcut cironun iki katına ulaşacağız-Bloomberg HT

2. 11 Agustos 2021 de şirket tarafından yapılan açıklama:

*DİNAMİK ISI/AKDAŞ: 2021 İÇİN 10 MİLYON DOLAR CİRO HEDEFİMİZİ YAKALAYACAĞIZ-BLOOMBERG HT

3. Netice olarak fabrka açısından ciroda iki kat artış öngörülen yatırım tamamlanıp bugün devreye alınmış.Hissenin 12 aylık 2021 bilançosuna göre özsermayesi gayet güzel.Döviz poz.artı.

Hisse 1 sene evvel gördüğü 21,80 zirvesinden sonra 10,20 seviyelerini kendine dip yapmış görülmekte.

Kendi açımdan bundan sonrası malımı alıp beklemek.

Herkese bol kazaçlar...

4.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Çok şıkıştı çook , artık start zamanı gelmedimi patron...
    Patron startı verdi nihayet,sabırla beklemeye devam...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5. bugün düşen haberi tesadüfen gördüm merak edip baktım,yatırım haberi olunca şirketi merak ettim inceledim,fiyatı gayet ucuzlamış,bilançosu tertemiz,borçluluk yok denecek kadar az,karlılık ciro güzel,sermaye düşük,hisse sayısı az,yaptığı işte güzel,ama tüm bunlara rağmen fiyatın buralarda olmasına çok şaşırdım

yalnız bilanço çok temiz ve güzel olmasının yanında bir şey dikkatimi çekti,şöyle bir ifade var

benim anladığım,cümledeki ifade tam net değil gibi ama bu iki büyük ortak bankalardan kendilerine kredi çekmişler ve kefil olarakta şirketi göstermişler,eğer doğru anlamışsam hisse fiyatının buralarda olmasının sebebi bu konu olabilir,yoksa bu piyasada asla fiyat buralara düşmezdi

bu benim yorumum tabi yanlış olabilir şirketi hiç tanımıyorum bugün ilk kez inceledim sadece,bu hissede yatırımı olan eskilerden bu konuyu bilen varsa işin doğrusunu açıklayan olursa memnun olurum
    Son düzenleme : different; 23-03-2022 saat: 22:57.

6. Yarın genel kurulu varmış.....

7.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    bugün düşen haberi tesadüfen gördüm merak edip baktım,yatırım haberi olunca şirketi merak ettim inceledim,fiyatı gayet ucuzlamış,bilançosu tertemiz,borçluluk yok denecek kadar az,karlılık ciro güzel,sermaye düşük,hisse sayısı az,yaptığı işte güzel,ama tüm bunlara rağmen fiyatın buralarda olmasına çok şaşırdım

yalnız bilanço çok temiz ve güzel olmasının yanında bir şey dikkatimi çekti,şöyle bir ifade var

benim anladığım,cümledeki ifade tam net değil gibi ama bu iki büyük ortak bankalardan kendilerine kredi çekmişler ve kefil olarakta şirketi göstermişler,eğer doğru anlamışsam hisse fiyatının buralarda olmasının sebebi bu konu olabilir,yoksa bu piyasada asla fiyat buralara düşmezdi

bu benim yorumum tabi yanlış olabilir şirketi hiç tanımıyorum bugün ilk kez inceledim sadece,bu hissede yatırımı olan eskilerden bu konuyu bilen varsa işin doğrusunu açıklayan olursa memnun olurum
    Ben tam tersini anladım. Şirket'in bankalardan kullanmış olduğu kredilere karşılık, şirket ortaklarından şahsi kefalet alınmış.

8. Ne kadar borç almışki bu kadar kefalet verilmiş.

Sayfa 88/98 İlkİlk ... 38788687888990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •