Sayfa 84/98 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 665 - 672 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    son fısıltılara göre tahtacı ve giren kurup bir çatışma içine girmiş ve tahtacı gurubu def etmiş ..şayet bu dogru ise artık tahtacı oyunu kuralına göre oynayıp yukarı hamleler yavaş yavaş olması gerekiyor..kısmet
    Hangisi kuvvetliyse o diğerini yer. Demekki daha kuvvetli bir grup girmemiş. Öyle olsaydı eski grubu fena ederlerdi.Demekki baş gelememişler😀😀

2.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Hangisi kuvvetliyse o diğerini yer. Demekki daha kuvvetli bir grup girmemiş. Öyle olsaydı eski grubu fena ederlerdi.Demekki baş gelememişler����
    aynen para herşeyi çizer haklısın demekki giren gurup zayıftı..?
    bugün gelen haber güzel E düşüşüne dek gelmesi de manidar olmadımı..?
    bundan sonra iyi olacaktır:bol şanslar Y.T.D
    https://invst.ly/x7zty
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Bi cacık olmaz inanmayın

4. Dnısı fabrika açılacak tabiki makşneler gelirse ve patronun bir dediği birini tutarsa. Twitterda 29.12.2021 açılış patron tvde ocak sonu kapta ise mart sonu denildi.
    Yatırım uzun bir yolculuktur.herkes istiyorki alalım 1 ayda %100 yapalım. Yok öyle şey.
    Fabrika açılacak ne olacağını veya yatırımın ne kadar faydası olduğunu ancak 3.çeyrek bilanço da göreceğiz o da en kısa olsa.
    Benim şirketlerde önemsediğim şey(özellikle böyle küçük bist şirketlerinde) ciro artışı ve büyümek istemesi.
    Evet ciro artışı şirket beklentisi nin bike üzerinde.hızlı ciro artışı var. Ve büyüme isteği ben buna bakarım.
    Değerlenmesi zaman alacaktır kanısındayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir

5. Yalnız şirket çok acemi bir görüntü veriyor.
    👉Yatırımcı ilişkileri evlere şenlik
    👉Yatırımcılar şirketin umrumda değil
    👉Haber akışı yok.
    👉1 tane dahi sipariş veya iş bağlantı haberi duyurulmamış
    Adam olması için çok zaman ve ekip lazım.
    Buradan şeffaflık ta ve bilgi vermede duran doganı DURDO patronlarını yatırımcılarına verdikleri destekten ve ilgiden dolayı tebrik ederim.her tel açtığımızda cfo düzeyinde bilgi verilmiştir.
    DNISI yatırımcı ilişkilerine ulaşmak konuşmak mümkün değil. Gönderdiğim maile 1 aya yakın sürede cevap verdiler. Onlarına kınıyorum buradan. Herkese hakkını vermek lazım

6. Ara ara takasina bakıyorum bir toparlama var mı diye ama hiçbir şekilde mal toplama yok hissede,ortalık malı olmuş paylar.

7. [QUOTE=Traderix;5766804]Dnısı fabrika açılacak tabiki makşneler gelirse ve patronun bir dediği birini tutarsa. Twitterda 29.12.2021 açılış patron tvde ocak sonu kapta ise mart sonu denildi.
    Yatırım uzun bir yolculuktur.herkes istiyorki alalım 1 ayda %100 yapalım. Yok öyle şey.
    Fabrika açılacak ne olacağını veya yatırımın ne kadar faydası olduğunu ancak 3.çeyrek bilanço da göreceğiz o da en kısa olsa.
    Benim şirketlerde önemsediğim şey(özellikle böyle küçük bist şirketlerinde) ciro artışı ve büyümek istemesi.
    Evet ciro artışı şirket beklentisi nin bike üzerinde.hızlı ciro artışı var. Ve büyüme isteği ben buna bakarım.
    Değerlenmesi zaman alacaktır kanısındayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir[/QUOT

bu açıdan bakınca fab mart da açılacak bu marts sonu olunca üretim den gelen yansıma 2.çeyrege yansır :ortak
    acaba tahtacı da bunu hesap edip 2.çeyrege kadar uzatacakmı ..?
    bence o kadar uzun boylu düşünmeyecek diye düşünüyorum : kısmet
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. AYPE, AYPE Katkı Maddeleri, Şişirici Gaz

Ürünler

Levhalar, Borular, Mobilya Profilleri, Dolgu Fitilleri, Özel Ürünler (Ambalaj), Levha ve Boruların Kaplamalı Çeşitleri, Su Oyunları İçin Makarnalar, 100 mm’e kadar Laminasyonlu Levhalar.

Kullanım Alanları

İnşaat Sektörü:*Isıtma, soğutma klima sistemleri, havalandırma kanalları, parke altları, yer döşemeleri, ısı nem, ses ve darbe yalıtımı ihtiyacı olan diğer yüzeylerde kullanılmaktadır.

Spor ve Eğlence Sektörü:*Spor amaçlı mat, deniz ve plaj oyunları için makarnalar, can yeleklerinde dolgu malzemesi ve çanta imalatlarında kullanılmaktadır.

Ambalaj Sektörü:*Elektronik eşya, beyaz eşya, mobilya, kapı – pencere, mermer, tıbbi cihazlar, tartı aletleri, spor aletleri, sanat eserleri, ısıtma – soğutma cihazları, otomotiv yedek parçaları, bisiklet, tanıtım ürünleri, cam ve gıdaların güvenli taşınmasında kullanılmaktadır.

Mobilya Sektörü:*Koltuk, kanepe ve diğer mobilyaların imalatlarında, profil ve fitil şeklinde kullanılmaktadır.

Üretim

Alçak yoğunluklu polietilen hammaddesinin ekstrüzyon tekniğiyle belirli sıcaklıklarda eritilerek, belli hız ve basınç altında şişirici gazla karışımı sonucu, polietilen köpük elde edilir. Hücre yapısı kapalıdır. Esnektir, bünyesine su almaz, çok iyi bir ısıl iletkenlik katsayısına sahiptir. Ekstrüder makinesinde kullanılan kalıbın şekline göre köpük malzeme kendi şeklini alır. 1mm – 20 mm arası et kalınlığı olan ve 60 cm-200 cm arası eninde levha olarak ya da farklı et kalınlıklarında ve farklı iç çap ölçülerinde boru, değişik şekillerde profiller veya dolgu fitilleri olarak sonsuz uzunlukta üretilebilir. Tesisat ve yüzeylerin ısı yalıtımında kullanılan, ideal ve ekonomik bir yalıtım malzemesidir. Ayrıca ambalaj sektöründe ve yine çeşitli sektörlerde dolgu malzemesi olarak da kullanılabilir. PE ürünler ikincil bir işlemden geçirilerek, yüzeyleri alüminyum folyo, PVC, yapışkanlı bant, film gibi malzemelerle kaplanarak hem ısı yalıtımı özellikleri artırılmış olur hem de dış ortamların getirdiği fiziki şartlara dayanıklılığı artırılmış olur. Geri dönüşümü %100 olan, çevreye uyumlu, doğaya dost bir malzemedir.
    *

*

Sayfa 84/98 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •