Sayfa 87/98 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 689 - 696 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bilançoyu satır satır okudum ve ilk defa dnısı bilançosunu SUNUM olarak çok mükemmel buldum.
    patron dürüstlüğe vurgu yapmış yatırımcılarına karşı sorumlu olduğu bilincine varmış.
    En güzelide orda çok güzel bir vurgu vardı sektöründe global bir oyuncu haline gelmek isteyen bir vizyona bürünmüşler. İnşallah bu gerçek olur.böyle bir iki bilanço daha gelirse yerin dibinde olan dnısı bilmem nerelere gidebilir.
    Sadece bilanço da yeni müşterilerde gelmiş lakin amatörlükten dolayı neden açıklamazlar bu yeni işleri vede siparişleri.anlamak mümkün değil.

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Bi sen eksiktin gel bakalım spegin kucağına
    Bu tarz hitaplar bence çok yanlış. Ne demek sende gel speğin kucağına.
    Şirkete İnanmıyorsan burayıda okumayı bırak.
    Biz değer yatırımcısıyız yatırımcıyız yani.
    Eleştirsekte yatırım yaptığımız şirket.
    Ben bu sende gel speğin kucağına dediğin üstadı başka hisedede tespitleri olmuştu başka hisse içinde yazmıştı. Yazdığı şirket bir kaç senede 1 e 7 yaptığına şahidim...
    O yüzden lütfen burada birbirimize daha güzel cümleler ile hitap edelim kardeşim.
    Burada sadece fikir alışverişi yapıyoruz. Yatırım tavsiyesi falan vermiyoruz

3. Üstadım , bana atılan cümleyi bende gördüm.Cevap vermeye değer bulmadım, bundan sonra ne teknik ne temel nede şirketle ilgili hiçbir şeyi paylaşmamaya karar verdim.. değeri yok malesef ...

Çoğu kişinin ulaşamayacağı şirket patronlariyla , şirket hakkında kaç defa bilgilendirme amacıyla konuştunuz ben şahidim. Ama kime ne anlatacaksınız bu ortamda..Kimse kimin ne olduğunu ne kadar yatırım yaptıği bilinmeyen ortamda en azından saygı çerçevesinde konuşmak gerekir ..Bir nezaket kuralıdır..

Benden bu kadar üstadım, hayırlı kazançlar dilerim.. Saygılar hürmetler.
     Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Bu tarz hitaplar bence çok yanlış. Ne demek sende gel speğin kucağına.
    Şirkete İnanmıyorsan burayıda okumayı bırak.
    Biz değer yatırımcısıyız yatırımcıyız yani.
    Eleştirsekte yatırım yaptığımız şirket.
    Ben bu sende gel speğin kucağına dediğin üstadı başka hisedede tespitleri olmuştu başka hisse içinde yazmıştı. Yazdığı şirket bir kaç senede 1 e 7 yaptığına şahidim...
    O yüzden lütfen burada birbirimize daha güzel cümleler ile hitap edelim kardeşim.
    Burada sadece fikir alışverişi yapıyoruz. Yatırım tavsiyesi falan vermiyoruz
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İşlem hacmi hala sürünüyor beklemeye devam sabırla ,hatta nakit buldukça ufak ufak ekleme yapıyorum ve umudum beklentim her geçen gün dahada yükseliyor.
    İnşallah sabrımızın karşılığını alırız...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5. İyice bokunu çıkardınız, ya sürün yukarı gayrı yada iyice basın uzun vadelik ekleyelim biraz daha...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Çok şıkıştı çook , artık start zamanı gelmedimi patron...

7. 23.10.2020, 24.11.2020, 04.05.2021, 27.05.2021, 14.06.2021 ve 28.12.2021 tarihli duyurularımız ile ilgili olarak SPK'nın (II-15.1) Özel Durumlar Tebliğinin 23/7 maddesi kapsamında yapılan açıklamamız aşağıda yer almaktadır.

Yukarıdaki Özel Durum Açıklamalarında bahsi geçen Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Malzemeleri Üretim Tesisimizde, makina ve ekipmanların montaj ve kurulum çalışmaları tamamlanmış olup bugün (23.03.2022) itibariyle test ve deneme üretimlerine başlanmıştır.

Konuya ilişkin gelişmeler ilgili mevzuat hükümleri uyarınca kamuya duyurulacaktır.

8. ŞİRKET tarafından 8 Aralık 2021 tarihinde yapılan açıklamalar..

*Dinamik Isı/Akdaş: Yeni fabrikamızda kapasitemizi 10 bin tona kadar çıkaracağız-Bloomberg HT

08/12/2021 14:26:51

Sayfa 87/98 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •