Sayfa 8/98 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 57 - 64 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. İş Bankası fade halka arzında çuvalladı.Ayağına çağırdı ıslak imza ve hava gazı..Yazık yazık Bir bankanın bu kadar kendini aşağı çekmesine.Bakalım bu arzda geçen arzdan gerekli dersi alacakmı?

2. 150 lotçular gedik yatırım dan arz edilecek tahminen kişi başına yine 150 lot düşer fazla para yatırmayın boşuna bende gedikden talep edeceğim 150 lot

3. ...temmuz 2020 tarihinde yeni halka arz olan fade gıda arzına başvuru yaptım ve Türkiye Finans mobil uygulamasından emir girdim. Üstelik ben daha erken saatte emir verdiğimi hatırlıyorum fakat emir saati 11:46 göstermekte. Ben emir verdim ama emir iletilmeden bankanın keyfiyetinden dolayı silindi. Türkiye Finans bankası yüzünden 167 lot 2.40 TL den alamadım sırf banka yüzünden. Daha sonra bankayı aradım onlar OYAK yatırıma bağladı. OYAK yatırımdaki yetkili bana Türkiye finanstan verilen emirler iletilmedi dedi ve kapattı. Bu banka yüzünden küçük yatırımcı olarak mağdur oldum. 2.40 TL den 167 lotumun hesabıma iade edilmesini istiyorum. Gerekirse BDDK ve mahkemeye bile başvuracağım mağduriyetimi giderin. Sizin hatanız yüzünden hakkım olan şeyi alamadım. Yoksa Türkiye Finans bizim talep ettiğimiz lotları kendilerimi aldı. Ben hakkımı savunuyorum her yere başvurmaya hazırım...

biri daha fade alamamış demek bu hisseyi halka vermemişler

4. ben toplamda 7 hesaptan emir gireceğim. tahminim de hesap başı 70-75 lot geleceği.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Alış emri girerken limit fiyatlımı gireceğiz yoksa piyasa fiyatlı emir mi gireceğiz? Halka arzda bunun bir önemi var mı?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    150 lotçular gedik yatırım dan arz edilecek tahminen kişi başına yine 150 lot düşer fazla para yatırmayın boşuna bende gedikden talep edeceğim 150 lot
    150 lot dusmez bence. Benim tahminim 70- 80 lot gibi

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. fade 18 milyondu 167 geldi. bu 8.7 milyon hemen hemen yarısı. talep eden kişi sayısı aynı kaldığı takdirde 80 civarı olur gibi ama son dönemde arzlar kazandırıyor diye talep artabilir. bu da 70 bandına indirebilir.
     Alıntı Originally Posted by ASELS Yazıyı Oku
    150 lot dusmez bence. Benim tahminim 70- 80 lot gibi

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kaldığımız yerden devam. Bu kez fazla lot istemeyeceğim zira gelmiyor. Parayı bağladığına değmiyor. Hacimli bir halka arza kadar böyle takılacaz artık yapacak bir şey yok...

Sayfa 8/98 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •