Sayfa 92/98 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 729 - 736 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Halk menkul tahtayı süpürdü..ilk defa ky nin elinden 100 bin lot mal aldılar... enteresan olaylar,kutupta yaz gibi sanki

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sabah bist te kıyım olabilir Şayet pozitif ayrılıp dikkatleri çekersek haftaya kopuş başlatabiliriz diye umuyorum inşallah...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

3.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Sabah bist te kıyım olabilir Şayet pozitif ayrılıp dikkatleri çekersek haftaya kopuş başlatabiliriz diye umuyorum inşallah...
    Dikkat cekmeden gitmesi daha sağlıklı olur.

4. Yatsan satınalama ekibi fabrikayı gezmiş. Size soru;Böyle birkaç firma daha gelse fiyatlar Burda kalırmı🙇*♂️

5. Önümüzdeki hafta da kuyruğu dik tutarsak çok daha fazla pozitif durumda oluruz diye umuyorum inşallah...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Neyse hedefi revize ediyorum 2 tavandan sonra 2000 er lot vereceğim söz laann
    Lann vallaha yazdım tavana fakat 1000 lot

7.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    İyi silkelediler kekleri

Artık sürmesi lazım hala neyi bekliyor anlamıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    İyi silkelediler kekleri

Bugün de silkeledileryeterli malı topladılarsa yeşillenecek endeksle birlikte artık gidelim

Sayfa 92/98 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •