Sayfa 94/98 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 745 - 752 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Nasıl bir tezgah varsa 20-30 lota 20 kademe düşürüyorlar
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Bedelsiz gelmiş hayırlı olur inşallah...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

3. DNSISI, yüzde 197 bedelsiz sermaye artırım kararı aldı

Dinamik Isı sermaye artıyor. Şirket Yönetim Kurulu sermayesini 79.818.750 TL'ye çıkarma kararı aldı.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bossa yuzde 480 bedelsiz açıkladığı gün tavan kapatmayı bırak tavan bile görmedi .demekki zaten bedelsiz beklentisi fiyatın içindeymiş ,sonuçta bu haber uzaydan gelmiyor şirket sahipleri zaten ne kadar geleceği ve ne zaman haberin gönderileceğini biliyorlar hatta etraflarındaki herkes biliyor o yüzden öncelerden topla topla haberi gönder hop yukardan servis . Bakalım bu ne yapacak

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haydaaaaa. Şimdi de kredili işlemlere yasak gelmiş...sanki yüzde 300 prim yapmış... dönme dolap,dnisi ...oyun büyük..
    En güzel turizm merkezi . Göynük

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Açığa satış ve kredili işlem yasağı ky koruma kalkanıdır, iyi olmuş benceçorbacılar fazla yaklaşamaz artık beklemeye devam hedefe kadar( bugün söz verdiğim gibi böyyük oyuncuya 1000 lot verdim,sözüm söz lann her tavanda 1500 lota yükseltiyorum)

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Ben bu hissede çok uzun vade bekleme kararı aldım bütün kriterlerimi karşılıyor baskı var mı var hem de çok su akar yolunu bulur dert etmiyorum
    1 seneyi devirdim kafa kafaya pozisyondayım ( dolar, enflasyon ve diğer emtia lar karşısında bayağı ezildik o ayrı...) En az %50 almadan çıkarsam .erefsizim, Allah kısmet ederse tabii)

8.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    1 seneyi devirdim kafa kafaya pozisyondayım ( dolar, enflasyon ve diğer emtia lar karşısında bayağı ezildik o ayrı...) En az %50 almadan çıkarsam .erefsizim, Allah kısmet ederse tabii)
    Bu tarz hisseler bekletir bekletir ve patlamali gider şirkette sıkıntı yok karını artırıyor bedelsiz veriyor sermayesi düşük geriye kalan sabretmek

Sayfa 94/98 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •