Sayfa 95/98 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 753 - 760 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Noldu lann mal yok demi vermiyor kimse dedik ama dinletemedik 2-3 tavana halledersin işi
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Aferiinn söz dinleyin adam olun
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

3. Doğalgaza elektiriğe zam üstüne zam,yalıtım şart...

4. Patron şirketin ucuz diye kimse almıyor hisseni ne var hisse alımı yapsan 2-3 tavan olsa bak o zaman nasıl kapış kapış gidiyor (Zira yerli yatırımcı ucuz mal almaz)

YTD!!!Kişisel görüş ve ironidir!

5.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Ahanda reis verdi startı

(Cumhurbaşkanı Erdoğan "Binaların yalıtım çalışmalarında kullanılmak üzere, daire başına 50 bin liraya kadar, 60 ay vadeli ve 0,99 faiz oranıyla kredi imkanı getiriyoruz.")

Bundan sonra hisseyi baskılayan soros pu çocukları düşünsün

Haber kaynağı nerede ,yayınlayabilirseniz iyi olur

6. Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7. Lann hırt az maz deme topladıysan sür yukarı tekrar,birazda yukarıdan toplarsın

8. Dünkü düşüşten sonra ivme bozuldu.Hedefte değişiklik yok beklemeye devam ama can sıkıyor işte...

Sayfa 95/98 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •